Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti éppen olyan...

Anyukák, ti éppen olyan dögösen öltözködtök és néztek ki, mint gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Tehát kivágott felsők, rövid szoknya, szép smink, illatos hosszú haj stb.?
2020. márc. 1. 11:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igyekszem úgy kinézni, mint a gyerekem születése előtt.

A változás annyi, hogy ha velem van, akkor nem tudok tűsarkút húzni, mert nem tudok így utána futni, így ezzel meg kell alkudnom.

A másik meg, hogy sokszor foltos, sáros lesz a ruhám, ahogy felveszem. Ez ellen ha nagyon figyelek, akkor sem tudok semmit tenni, mert még kicsi; de különben is a gyerekem az első, és nyilván nem a ruhám, úgyhogy ennyi bele kell férjen abba, hogy anya vagyok, nem 'csak' nő.

2020. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Inkabb ugy mondom, hogy kb ugy, mint gyerek elott, csinosan a lehetoseghez kepest es a helyzetnek megfeleloen.

Hetkoznap reggel rohanas van, 3 gyereket rendezek es viszek idore, igy akkor azert nincs idom tul sokat foglalkozni magammal, kb ugy nezek ki, mint gyerek elotti olyan reggeleken, amikor elaludtam es 10 percem volt melo elott osszekeszulni. Ezt a delelott folyaman kesobb potolom.

Meg az sem mindegy nyilvan, hogy epp nem kosztumben jarok dolgozni minden nap, hanem meg itthon vagyok a legkisebbel es maskepp oltozkodom most.

De elhanyagolt nem vagyok, max egy-egy nagyon rossz ejszaka, vagy het utan vagyok lestaraplt (betegseg, nem alvas, stb).


Az alakom a regi, szerencsere felvehetek amit akarok, de kihivobb ruhat akkor hordok, amikor olyan bulira megyunk, ahova az illik. Hetkoznap pedig az alkalomnak megfeleloen oltozkodom, annak megfeleloen csinosan.

A hajam nincs belove cimlapfotora keszen minden nap es nem is sminkelek minden nap. de ezt regen sem tettem. Smink pl heti 2-3 alkalommal van rajtam es a milyensege attol fugg, hogy hova megyek.

2020. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszek mindig csinosan felöltözni ha megyek valahova, de nekem amiket felsoroltál kicsit ribisek, bocsi :) szeretek komolyabb benyomást kelteni, meg most amúgy is a csinos komfortos a divat, nem a kipakolós magamutogatós. Itthon az más kérdés, de nem mackóban vagyok, hanem régebbi kinyúltabb, bolyhosabb ruháimat használom, amiket azelőtt az utcán. Csinosnak csinos, csak kicsit lehasznált.

[link]


Ilyesmi

2020. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy ideig szégyenltem magam szülés után. Anyósnál laktunk átmenetileg és mikor úgy öltöztem mint szülés előtt. Megkaptam hogy hogy nézek ki, anya vagyok nem nézhetek így ki. Pedig semmi miniszoknya csak annyi hogy kivágottabb felsőm volt de még az sem az a mindenkivan. Egyszerűen csak a mellem az egyetlen testrészem amire büszke vagyok.

Később elköltöztünk a házunkba és megláttam hogy a többi anyuka hogyan öltözik és én bányarém voltam mellettük. Itt változtattam és anyóst melegebb éghajlatra küldtem a beszólásaival.

Most újra felveszem a kivágottabb felsőket és napi szinten megvan egy alap sminkem. Szeretem a hajam kivasalva, viszont leginkább felvan kötve mert 1,5 évesem megtépi 🤣

2020. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen. Nem akartam magam elhagyni szules utan se. Elkezdtem szolizni is újra ugyanugy sminkelem magam mint előtte és olyan ruhákat is veszek fel.
2020. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Akkor is csinosan öltöztem, smink stb mikor még jó pár plusz kiló volt rajtam ( ehhez nem kell vékonynak lenni) amikor meg visszafogytam akkor pláne bár szerintem vannak olyan ruhák amik már nem valóak anyukáknak ... tehát kint a csöcsöm, kint a seggem , az olyat meghagyom a 20 éves csajoknak.Nem hozok szégyent a gyerekeimre.
2020. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Én igen.
2020. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Előtte sem néztem ki így.
2020. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Itthon nem sminkelek és nincs kiengedve a hajam. Nyilván nem vagyok miniszoknyában, hanem melegítőben vagyok. De ha valahova megyünk, akkor ugyan úgy öltözöm fel,vmint rege rége. Bár én nem voltam magas sarkú mini szoknya típus amúgy.

Sminkelni viszont mindig szoktam, én úgy érzem szépnek magam.

2020. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem, én inkább a klasszikusabb, elegáns vonalat képviselem. A rövid szoknya-mély dekoltázs nekem közönségesnek, olcsónak tűnik. Egy ember vagyok, nem egy két lábon járó szexhirdetés.
2020. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!