Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más szerint is őrültség egy...

Más szerint is őrültség egy garzonban gyerekeket vállalni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 09:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2020. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha van reális esély arra, hogy nagyobba tudnak költözni néhány éven belül, akkor nem.
2020. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Az az őrület, hogy 30 millió egy 2 szobás panel és mire összegyűjtöd leszel 40 éves, amikor már nem jön a gyerek. Úgyhogy inkább garzonba gyerek, mint gürizni a semmiért.
2020. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én egy olyan lakásban, ahol nincs legalább két helyiség. Hogy félre tudjak vonulni néha, vagy a gyereket félre lehessen tenni aludni, én nem vállalnám be.
2020. márc. 4. 10:00
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen, szerintem az.

Le lehet pontozni, de ez az én véleményem.

2020. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Hát elég necces 20m2-en. Nekunk 2-es garzonunk van, 45m2., van kulon háló kb. 8m2, tágas nappali, es a nappalibol nyilik es beugrásban a konyha ami olyan egyemberes, de elég. Mi ide fogunk babát vállalni, viszont csak ideiglenesen tudom elképzelni, az elso idoszakban, aztan mindenkepp nagyobb kell.

Bár ismeroseim mondták, hogy van aki ugyanilyen lakásban 2 gyereket nevelt fel.


De a sima garzon, nem tudom, ott aztán tényleg senkinek sem lesz élettere.

2020. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Akkor ne vállalj. Most már mások az igények, Nagyapámék még egy ágyban aludtak 4en testvérek, nem volt mindenkinek szobája, xbox meg mittudom én mi. Volt zsíroskenyér és örültek. Ma már más minden.
2020. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

3.


Vagy nem az Arany János utcába kell költözni Bp. belvárosban...

Mi kiköltöztünk Monorra, 16 millióért vettünk tavaly 100 nm házat....

Akinek nincs pénze miért akar 40 milliód lakást?

2020. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

Ha mindenki úgy állt volna a gyermekvállaláshoz, hogy csak akkor, amikor már rendelkezésre áll az X/Y/Z szobás lakás, akkor kihalt volna az emberiség...


Szüleink korosztályából nagyon sokan az ő szüleik lakásában, a "cselédszobában" kezdték a házas életüket. Aztán mégis lett lakás, ház....

2020. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Igen, lett mert a szülők nagyszülők keresztszülők stb összeadták, meg a helyi Pista bácsi felépítette szívességből meg fillérekért..Na ilyen már nincs, nem erre kell alapozni, hogy valahogy majd lesz.
2020. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!