Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A környezetetekben szemèlyesen...

A környezetetekben szemèlyesen is annyira agresszívak, bunkòk ès alulinformáltak az anyukàk, mint online?

Figyelt kérdés
Tudom, a nèvtelensèg mögè bùjva mindenkinek nagyobb a szàja, de ami itt , ès màs fòrumokon is jellemző az rèmisztő. Komolyan, ikyen hozzààllàsú emberek hogyan nevelnek gyereket?!?!
2020. márc. 9. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem élőben ennyire nem nagy a pofája a legtöbbnek.
2020. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Az en környezetemben normális anyukák vannak. Mindenkinek megvan a maga elve, de pl nem szól bele más gyermeknevelési szokásaiba. Ideértve akár azt, hogy valaki szoptat e, vagy miben hurcizik vagy épp nem. Általában a környezetemben mindenki a saját gyerekével van elfoglalva és le se sz.ja, mások mit csinálnak, plusz vannak annyira intelligensek, hogy tudják a szent who ajánlások semmivel nem érnek többet ma, mint 10 éve, és 5 év múlva is full mások lesznek. És felnőttek a babák 30 éve 10 éve és 10 év múlva is fel fognak, függetlenül attól, hogy 4 vagy 6 honaposan táplálták e hozzá és hogy tapszeres vagy anyatejes volt e a gyerek stb. Stb.

Az én környezetemben az összes anyuka simán rábízza az anyósára a gyerekét, mivel felméri ésszel, hogy a férje is túlélte a gyerekkorát. (Igaz nincs alkoholista stb. anyósról tudomásom, aki közvetlenül veszélyeztetné a gyereket).

Az én környezetemben az anyukák már fél éves kor alatt is rábízzák valamelyik mamára a gyereket, és elmennek a férjjel pl moziba vagy étterembe.

De nem tudom konkrétan mikre gondoltál. Csak az itteni kérdések (és válaszok) alapján szemezgettem.

2020. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodj meg, hogy élőben ezeknek a nagy része egy semmilyen, fele ennyire sem bátor nő aki itt éli ki a frusztrációját. Biztosan rengeteg köztük az alulinformált is de odáig szerintem nem jut el egy mondjuk játszótéri beszélgetés, hogy ez kiderüljön.
2020. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg azért arcoskodnak a legtöbben, mert itt névtelenül könnyebb a másikkal bunkózni.

De azért az is igaz h itt vannak olyan kérdések, amiről lerí hogy mennyire ostoba a kérdező. Emellett még néha arrogáns is. Szóval azért ad rá okot h kikezdjék.

És ugye itt van amit írsz "alulinfirmált" ság. Ami tényleg indokolatlan a mai világban.

Egyszerűen lusták utánanézni. Inkább feltesz egy buta kérdést, ahelyett h időt fektetnek bele és rákeresne, meg persze megtanulna értelmezni.

2020. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak itt az anyukák, hanem minden fórumon bárki, nő/férfi/gyerek, mindenki hihetetlen bunkó paraszt... Itt a gyakorin bármilyen kérdést teszel fel bármelyik topikban, szinte darabokra szednek, kiforgatják a szavaidat, beszólogatnak, aláznak. A régi kérdésekre adott válaszok még segítő jellegűek voltak, tudtak szöveget értelmezni a válaszolók, most pedig nehogy meg merj kérdezni bármit is, sz@r vagy mindenhogy, "hogy lehet valaki ilyen életképtelen" stb..
2020. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Az én környezetemben sem ilyenek de persze van 1-2 kivétel.

Engem itt az zavar a legjobban hogy nem a kérdésre kapsz választ hanem 100 féle kepp kifordítsák, ők megmondják h akkor ez ezért meg azért van de akkor sem a kérdésre válaszolnak. Ha kérdeznek válaszolsz utána pedig kifordítsák a szavaidat. De a többi helyen is ez megy.. Internet..

2020. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

2es neked az a normális ha minél hamarabb lepasszolja valaki a gyerekét? Akkor komolyan miért nem vettetek kismacskát inkább?


Szerencsére az én környezetemben nincs olyan aki ennyire szabadulni akar a gyerekétől.

2020. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
7-es, köszi, hogy hozod a példát, amire a kérdező gondolt :D :D :D
2020. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Megválogatom a barátaimat, úgyhogy nem jellemző a bunkóság rájuk. Van persze olyan ismerős is, na de azzal max köszönő viszonyban állok csak.
2020. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen anyukák csak internetes fórumon vauznak meg egymás között a kis messenger közös beszélgetéseikben. :D

Face to face csitu van, hiszen pontosan a kis frusztrációk miatt viselkednek úgy ahogy. Egy boldog, elégedett és sikeres ember sosem bánt másokat, legyen az friss anyuka vagy nyugdíjas. :) Egy elnéző mosolyon kívül mást nem kell rájuk szánni, mindenki annyit ad, amennyi benne van, náluk ez a maximum.

2020. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!