Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
Análisan csináltuk (nem élvezett belém csak előváladék volt) viszont tegnap(marc.18) ovulációm volt és hánytam, egész nap görcsöltem és iszonyatosan fájt a hasam a méhemnél.. azt hittük a mensi miatt viszont az még 2 hét és mindig csak előtte 1 nappal görcsölök általában. Az lenne a kérdés hogy lehet hogy valahogy belém folyt vagy esetleg valami betegség lehet a hattérben? 17L

2020. márc. 19. 19:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm....🙄🙄🙄 Anális szextől nem lehet teherbe esni.
2020. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ti inkább ne szexeljetek! Soha, semmilyen módon, a megfelelő védekezéssel sem.
2020. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
😂 Nem vagy terhes.
2020. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A kérdésre legyszi
2020. márc. 19. 20:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom nem lehetsz terhes az anális sextől , de tényleg ha ennyire buták vagytok ..?? MIÉRT KELL SEXELNI ? ŐSZINTÉN ..🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
2020. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Komoly a kérdés vagy nagyon unatkozol?
2020. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát igen elég komoly, ilyen még sohasem fordult elő velem, jo akkor vegyük azt hogy nem vagyok terhes de akkor mire utalnak ezek a tünetek?
2020. márc. 19. 21:46
 8/22 anonim ***** válasza:
Simán csak egy vírusos megbetegedes , hányás hasmenesed hasfájásos megbetegedesed soha nem volt ??? Mivel a memstruációd még közel 2 hét .... ovuláció a görcs de a hányás fix h vagy bekajáltál vagy valami virus de fix ,hogy nem terhesség ! Én pl mindig megéreztem mikor van a peteérés ! Olyankor mindig egy ponton fájt a hasam így pontosan tudom ,hogy az én kisbabam mikor sikerült ! 11 hkm
2020. márc. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%

Az anál a legjobb védekezés terhesség ellen! Oda nyugodtan bele is lőhet a fiúd!

Érdekes, hogy az előváladékrol már hallottál, de ott meg állt minden?

A tüneteidet, maximum egy 12 hetes terhesség produkálná. Szóval ha igen, akkor az Karácsony környékén fogant, de nem popsiba!

Menj el nőgyógyászhoz.

47/F

2020. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó honnan vetted azt ,hogy ilyen tünetet mint pl hányás 12 hetes terhesen produkalnak ?? 5hetes kismama voltam mikor allandóan hányingerem volt több mint 3 hétig kb semmit nem tudtam megenni annyira rosszul voltam . 9.hétre elmúlt csak helyel közzel lép elő az émelygés . Itt a tünetek jönnek mennek nem ugy van ,hogy nah akkor most 12 hetes terhes vagyok es hanyok mert ez így van ... van akimek egyaltalan nincsen semmi tünete van akinek meg hónapokig tart a hányás a rosszul lét ..
2020. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!