Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voksolnátok ha van kedvetek?...

Voksolnátok ha van kedvetek? Leila, Hanna, Kinga, Szófia, vagy Anna név tetszik?

Figyelt kérdés

Természetesen semmit nem fog befolyásolni,nem ez alapján döntünk. Viszont kíváncsi lennék mások véleményére. Lennétek olyan szívesek,hogy elmondjátok mit gondoltok ezekről a nevekről,ismertek-e ilyen nevű lányokat/nőket stb.

Előre is köszönöm.

Szép estét mindenkinek!:))

Üdv,7 hónapos kismami. :)



2020. márc. 20. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és a neve is, egyszerű, de szép, nagyon szeretem. Egyébként talán van ez is olyan szép, mint a Szofia, meg a többiek, de talán lehetséges, hogy ez a korosztályomban nagyon elterjedt; vagyhát sokmindenki Annába futottam már bele, de egyébként nagyon szépséges név ez is; és pont a gyakorisága miatt; hogy ez például azoknak a körében gyakori, akik mostanában lesznek szülők, és akkor úgy gondolják, hogy "hát, jó név, de ezt mi biztos nem adjuk, mer' milyen gyakori",és akkor így nem adják, úgyhogy azt hiszem, hogy ez a mostani gyerekek körében ritka lesz. Meg asszem még sokan csak második névnek használják. Amúgy szal igazából gyönyörű, bájos ez is. Olyan, mint egy nagyonszép hattyú ez a név. Tehát cool:)
2020. márc. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a Leilára szavazok. Kettőt is ismerek, mindkettő gyönyörű és értelmes lány, bár az egyik j-vel írja a nevét. Szerintem maga a név sem olyan elcsépelt, mint a Hanna vagy az Anna. A Kinga nem rossz, de nekem annyira nem tetszik, a Szófiáról pedig Bulgária jut az eszembe. Akkor már inkább Zsófia.
2020. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Kinga a legjobb! A Szófiáról nekem nem a szónak a fia, hanem a Szofi, mint kutyanév jut eszembe 🤦🏼‍♀️... A többiből meg 1000 van!
2020. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Szófia. A Hanna-Anna-Kinga nem olyan tizenkettő egy tucat. A Leila meg Star Wars-os.
2020. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

14



A Star Wars-ban Leia van, te nagyon okos!

2020. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%
Végül mi lett a neve egyébként?:)
2020. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

Leila: nem tetszik, sosem tetszett, de van is ilyen nevű ismerősöm akit nem kifejezetten kedvelek, illetve idegesített, mikor apukám néha kiskoromban viccből így hívott, mert hasonló a nevem (Lilla, és szeretem).


Hanna: szerintem szép név, de mostanában nagyon tucat, szóval én nem adnám.


Kinga: nekem semleges, nem tetszik de nincs is vele bajom, olyan alap név. Talán nincs belőle olyan sok mostanában.


Szófia: az ország jut róla eszembe, de egyébként szerintem jobb, mint a Zsófia, és Szofinak becézve tetszik is.


Anna: alapból szép név, de ez már túl alap nekem, ebből mindig sok van.

2020. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17


Szófia nem ország, hanem város, Bulgária fővárosa.

2020. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ezek közül csak a Szófia tetszik. A Hanna meg az Anna annyira egyformának hnagzik, hogy voltaképp egy név. A Leila hangzásában van valami taszító, a Kingáról meg Kanga jut eszembe.
2020. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a jó öreg Annára voksolok. Végül mi lett a pici neve?
2020. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!