Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek olyan anyukától...

Vennétek olyan anyukától kismama ruhákat, akinek igénytelen a lakása?

Figyelt kérdés
Fb hirdetésben láttam jó kismama ruhákat, méretre is jó lenne. Kértem az anyukát, küldjön még képeket, küldött is, olyanokat, amin rajta vannak a ruhák és tiszta retek a tükör, láthatóan koszos a szoba. Szerintetek megvegyem így?
2020. márc. 21. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Te latod hogy mi van meg a kepen, de ahogy a tobbiek is irtak, a koszos tukorbol nem szabad kovetkeztetest levonni.

Nekem pl rend es tisztasag maniam van amiota az eszemet tudom SAJNOS. Azert sajnos, mert 3 gyerek mellett majd belefeszulok ebbe, nagy a haz. Jo kenne elengedni, lazitani kicsit, de ha nem 100%-os minden, akkor nem tudok lefekudni nyugodt szivvel.

A lenyeg, hogy rengeteg tukor van a hazban, mert szeretjuk es minden reggel vegig kell takaritanom az osszeset, meg a foldszinten a legkisebb gyerek kemlelo ablakait. A napi takaritas ellenere estere ugy neznek ki a tukrok, ahogy egy gyerekmentes haznal egy evi takaritasszunet utan kb. Mert a kicsik nagyon szeretik a tukroket, ele allnak, fogdossak, puszilgatjak a tukorkepuket, majd mazolnak a nyallal.

A nagy fiam meg sokaig azt csinalta, hogy ha pl hozzanyomta az orrat az ablakhoz es kertem, hogy ne, akkor utana teletenyerrel probalta letakaritani az orra nyomat. Gondoljatod az hogy nez ki. 😁

Inkabb a tobbit nezd.

A kupi amugy engem nem zavarna, lehet epp a ruhakat szelektalja, azert van kupi.

En pl akkor nem vennek cuccot, ha hatarozott retek lenne a hazban, koszos padlo es tarsai. Meg a “kedvencem”, amikor koszos korom/kez vagy epp lab befigyel a foton. Nah, akkor eszembe se jut vasarolni, mindegy mi az aru es mennyiert.

2020. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Te látod a képet. Sokszor már az is koszos érzetet ad, ha rendetlenség van és régi bútorok. Attól még lehet tisztaság. De ha itt nem az van, akkor egyértelműen nem. Meg azért sem, mert nem tud normális háttér előtt fotózkodni.
2020. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem venném meg. Az is elárul sokat az illető igényességéről, hogy odafigyel fényképezésnél, hogy rendezett legyen a háttér. Eleve nem küldenék képet olyan háttérrel, amin kupi van.
2020. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!