Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Online vásárolsz vagy elmész...

Online vásárolsz vagy elmész a boltba?

Figyelt kérdés
Én mostanában online, a gyerekeknek pelenkát, magunknak öblítőt tusfürdőket hasonlót. Nekem így sokkal kényelmesebb és csak a napi élelmiszerért megyek boltba
2020. ápr. 4. 23:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Online
2020. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
2-3 naponta bolt.
2020. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Online nem sürgős dolgokat veszünk. Élelmiszert heti egyszer, mert ugyan szállítanak ide, de időpont az nincs sajnos.
2020. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
2-3 naponta muszáj boltba/zöldségesbe járnunk. Nálunk nincs lehetőség online rendelésre.
2020. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Bolt, drogéria, gyógyszertár személyesen. Más egyéb dolgokat, főleg a babának neten. Mondjuk ruhát, cipőt magunknak, műszaki cikkeket is. Mindig is jobban szerettünk online shoppingolni.
2020. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Javarészt online de friss zöldségért a férjem megy el hetente egyszer, meg most pl kellett a kutyának táp és mivel allergiás ezért olyan speciálisat eszik amit a környéken is csak 1 bolt árul (+ méregdrága alapból is, nem fizetném ki még a postát is). Mosható pelenkás a gyerek ezért ezt nem kell külön rendelni, ecoeggel mosok és mosóparfümöt használok és utóbbit nemrég pont rendeltem. Az ilyen alapvető higiénés termékeket is a bevásárlással rendelem.
2020. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Is-is, úgy mint te. Pelenka, tisztító és tiszlálkidó szerek online dm-ből vagy rossmannból. Hetente 1x elmegyek vásárolni, előre összeírva, átgondolva, hogy mire lesz szükség a héten, mi hiányzik. A férjem reggelente elmegy a pékségbe munka előtt, ő hoz kenyeret, péksütit, de van, hogy itthon sütök (időtöltésnek is jó). 2 gyerekkel vagyok itthon 7 éves elsős, és 21 hónapos.
2020. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

Élelmiszerért elmegyek a boltba, úgy 10 naponta egyszer nagybevásárlásra. Kenyeret, pékárut fagyasztóba is teszek, valamint mivel van kovászom, én is sütök, így ez nem gond. Rendelnék online, de sajnos a tesco teljesen le van terhelve, ezen kívül van még 1-2 kisebb bolt, ami most a járvány idején vállal kiszállítást, de az áraik nagyon el vannak szállva, nem éri meg.

Ezen kívül mindent online rendelek. Drogériát is rendelem, esetleg az élelmiszerrel együtt veszem meg.

2020. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amit lehet online rendelek, de ez eddig is így volt nálunk.
2020. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!