Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha jönnek hozzád pl névnapot...

Ha jönnek hozzád pl névnapot köszönteni, szoktál főzni? Miket vásárolsz a boltba?

Figyelt kérdés
Úgy értem üdítő?Nasi?Mi illik??
2010. márc. 10. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában sütök vmit!Egyszerű,gyors sütit!Üdítő(szénsavas és mentes)és valami rágcsa:sós és édes is!Kávé,cappuccino legyen!
2010. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Főzni nem szoktatok? Anyósék,meg sógornőmék jönnek hétvégén, aztán nemtom mi legyen...
2010. márc. 10. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ebédidőben mennek akkor nem kell főznöd!Vagy meg sem beszéltétek?
2010. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában du. jönnek,igy valami salátát szoktam(mexikói,francia stb.),és csirkecombot többféle fűszerezéssel(fokhagymástejben áztatva,provanci fűszereset,csak ételizesitővel pácolt,grilltepsibe sütöm).Sütinek pudingos piskótaszelet(mindmegette).
2010. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hívott vendégek,akkor csak üditő,esetleg bor és aprósütemény,sós és édes is.
2010. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még nem tudom mikor jönnek, vagy h jönnek-e de mondtam,h legkésőbb csüt. du szóljanak,mert párom este 10kor ér haza a héten, így bevásárolni is el kell mennünk.

Máskor is ebédidőben jöttek egyébként. Sült csirkecombra gondoltam énis, esetleg vmi sült disznóhusi, krumplipüré, majonézes saláta és ennyi. Sütni sose szoktam, anyósom süt majd:) Max vmi rágcsát veszek.

2010. márc. 10. 09:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában úgy van, hogy főtt ételt nem szolgálok fel, mert úgyis csaj egy pár órás köszöntő erejéig jönnek. Általában sütök valamilyen sütit vagy egyszerűbb ha kókuszgolyót készítek, emellé veszek ropogtatnivalót és üdítőt. Néha megspékelem a menüt egy tálca szendviccsel. Ez szerintem bőven elég.
2010. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
csak*
2010. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia! csinálj kétféle hidegtálat, kétféle salátát vagy savanyúságot egy tepsi kevert sütit, ami nagyon egyszerű

valami bolti sós rágcsa és kész. bármikor feltálalhatod

a nappalidban is, nem kell , melegkajához puccosan teríteni.kistányér, szalvéta én mindenki azt vesz amit akar.

üdv.

2010. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Óh, hát nem is lenne terítés, 34nm-es lakásban lakunk, a konyhában még én se férek el, úgyhogy csak olyasmit akarok amit kézbevesznek és úgy eszik. Bár nemtom így is,h férünk el majd 7-en:D
2010. márc. 10. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!