Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti visszamennétek ehhez az...

Ti visszamennétek ehhez az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Volt egy magán nőgyógyászom, de a szülést sem a terhesgondozást nem vállalta, mert sok a kismamája, viszont a kórházban általában ő vizsgált meg, figyelt ránk, észrevette, hogy baj volt, kedves volt hozzám, mikor megijedtem, hogy gond lesz a babával.

Végül császár lett, úgy alakult, hogy bent volt a műtétnél is, nem ő műtött, csak segédkezett.

Ti visszajárnátok ezek után a magánrendelőjébe? A kórházban nem adtam neki pénzt, úgyhogy nem tudom mi tévő legyek, így nem szívesen mennék oda, hátha megjegyzi, viszont bennem van az is, hogy végülis fel akartam fogadni, fizettem volna, de ő nem vállalta.



2020. ápr. 8. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Igen, és a pénzt feletsd el. Megalázó - neki is, neked is. Mikor jön már meg végre az eszetek, hogy nem kell paraszolvencia? Fizessék meg tisztességesen az orvost, az eü-t összesen, mindenkit - amelyik kormány ezt nem vállalja, azt nem kell újra megválasztani.
2020. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De miért érzed magad kellemetlenül? Fel akartad fogadni, nem vállalta, innentől a rendes munkáját végezte csak.

Járj hozzá nyugodtan, elvégre ezek szerint egy megbízható orvos.

2020. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sokan szeretik is, azért van tele, túl vállalta magát. Akkor vissza megyek. Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 8. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, első, igazad van. Hollandiában pl 70e és 130e per év egy nőgyógyász fizetése. Azt Magyarorszagon zsebből kifizeti az állam, ugye. Igaz, emellett az alap betegbiztosítás 100euro havonta, amiben csak és kizárólag a háziorvosi vizsgálatok vannak benne, ha szakorvos kell, vagy egy UH, esetleg egy röntgen, az megy az eigen rizikobol, ami naptári évenként adott, jelenleg 380euro. Jaja, Magyarorszagon ez miért is ne lenne megoldható?


Kérdező!

Ha nemntervezel több gyereket, menj nyugodtan hozza. Ha tervezel, akkor erdemes mást keresni, hiszen ahogy irod,ő nem vállal se terhesgondozast, se szülést. Utólag nem kell neki pénzt adni, hiszen nem volt a fogadott orvosod és nem is ő műtött. A rendelés díját fizeted majd és annyi.

2020. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2020. ápr. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!