Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni fantom mozgás!...

Szülés utáni fantom mozgás! Ez normális?

Figyelt kérdés
2 éves, 2 hónapos a lányom, azóta fantom mozgásom van. Januárban szeretkeztem utoljára a férjemmel mert váló félben vagyunk. Azóta senkim nincs. Januárban, februárban ,márciusban is normálisan megjött. Most viszont 4 napja késik. Eddig a fantom mozgásnál nem lehetett látni hogy mozog, csak éreztem. Most viszont mozog, rá tettem a telefont is és mintha baba mozogna bent sokat. Szerintetek ez mi?

2020. ápr. 12. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beképzeled, de a legegyszerübb, ha veszel egy tesztet, akkor kiderül, hogy esetleg terhes lehetsz-e.

De lehet erös bélmozgás is.

2020. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valószínűleg a képzeleted szüleménye. Januárban volt utoljára együttléted, azóta menstruáltál, nincs az az isten, hogy terhes legyél. A késés lehet más miatt is.
2020. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be, tényleg mozog, mert le videoztam és többen is látták hogy mozog. Biztos hogy nem vagyok terhes.
2020. ápr. 12. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miota megszuletett a kislanyom, (8 honapos) azota elek en is ezekkel a mozgasokkal egyutt! En fogamzasgatlot szedek, igy a terhesseg majdnem hogy kizart, de ha nem szednem, en is biztos lennek benne, hogy egy “4-5 honapos” baba lubickol bennem :D en sokat gondolkoztam, es lehet hulyeseg, de arra jutottam, hogy szerintem a terhesseg annyira elvekonyitotta a hasfalam, hogy az addig eszrevehetetlen belmozgasok ilyen eroteljesen eszlelhetoek lettek, es bizony neha meg kivulrol is latom en is! Totalisan olyan mint amikor a kislanyom rugdosott, lehet kene egy kis hasizom erosites! :D
2020. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt és egy barátnőmről is tudom.

Annyira mozgott a hasam, hogy a férjem is látta, kezével ki tudta tapintani. Fogalmam sincs, mitől volt.

2020. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is sokáig fennállt.. Sőt épp a napokban volt egy több perces nagyon erős fantom mozgásom, a fiam amúgy másfél éves. Egészen biztosan nem vagyok terhes. Egyszer mintha azt olvastam volna hogy a kései fantom mozgásokat a nyitva maradt hasizom miatt érezzük. Valójában bélmozgás...


Hát nem tudom én koraszültem egy egészen mütyür babát.. Alig volt hasam. Nem hiszem hogy szét nyílt volna a hasizmom. De az hogy mit hiszek és mi a valóság az nem biztos hogy azonos.

2020. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapja szültem. KB 2 hónapja kezdtem el érezni, én meg rohantam mint a fél bolond tesztert hogy terhes vagyok, milyen sz.r anya vagyok hogy észre se vettem (gyógyszert szedek de ugye semmi sem lehetetlen),de negatívak voltak a tesztek. Eléggé megijedtem mert császáros voltam, és szinte biztos hogy szetvalna a heg. Szóval igen, normális 😂
2020. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult szülések után néhány hónappal. Én tesztet is csináltam gyorsan, habár kizártnak tartottam egy terhességet.
2020. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A beleid mozognak, a belső szerveid rendeződnek vissza.
2020. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!