Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok! A babám most volt 1...

Lányok! A babám most volt 1 hónapos és eddig egyszer sem kellett levágjuk a körmét. Nem gondolom, hogy letörnének. Egyszerűen nem nőnek. Normális lehet ez? Történt veletek ilyen? Hétfőn beszélek a gyerekorvossal.

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mit csinálsz problémát a körméből? Van körme vagy nincs? Van. Mi a probléma?
2020. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Az én vabám nagyon hosszú körmökkel született és miután levágtam neki, sokáig nem vágtam újra.
2020. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Papír vékony kis kormuk van. Az en babám simán elhagyta a végét ennyi idősen. Letört. De tényleg nem olyan értelemben mint a mienk. Inkább elkopott.
2020. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kezéről elsőnek 3 hónaposan vágtunk. A lábáról pedig fél évesen. Addig nem kellett vele semmit sem csinálni. Most 1 éves és 3 naponta lehetne vágni.
2020. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hós lányom lábán még nem vágtam le. Eszembe nem jutna ezen aggódni.
2020. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Őszintén szólva nekem ez eszembe sem jutott amíg egy barátnőm rá nem kérdezett és meg nem ijesztett, hogy ez akár problémára is utalhat... Köszönöm a válaszokat:)
2020. márc. 16. 01:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj, nyugi, lekopik az az icipici körömvég. Kislányom körmét a kezén 3 hetesen kezdtem finoman reszelgetni, és 3 naponta csináltam, gyorsan nőtt. A lábán alig kellett, simán eltelt 2 hét is úgy, hogy nem kellett reszelni. 5 hónapos volt mikor már rendszeresen vágtam minden körmét 2-3 naponta, már nem tudott "lekopni". Most 2 évesen már elég heti egyszer csipeszelni.
2021. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!