Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nálatok ki szeretett...

Anyukák nálatok ki szeretett volna hamarabb babát?

Figyelt kérdés

Ti vagy a párotok?

Mi a párommal a huszas éveink közepén járunk és mostanában többször emlegeti a kisbaba témát.Többet gondol rá,a kollégáinak már vagy gyerkőce gondolom tőlük is hallja viszont én nem vagyok még erre készen.

Többnyire a nők szeretnének hamarabb kisbabát,velem van a baj?Még úgy érzem nincs itt az ideje,hogy anya legyek viszont a korom már megvan hozzá,kolléganőim is folyton faggatnak,hogy mikor megyek már szülni.Már mindnek van gyereke.

Több éve vagyunk együtt a párommal van saját ház,stb szóval ez sem lenne gond,feltudnánk nevelni egy gyereket.

Ti nem éreztetek így soha?Talán nincs meg bennem ami az anyasághoz kell.Mindig mondogatják,hogy majd jön az és érezni fogom.



2020. ápr. 15. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából... mi egyszerűen csak megbeszéltük, h lagzi előtt 3 hónappal ráállunk a babára. Ráálltunk. Lagzin már terhes voltam, csak még nem tudtam akkor.
2020. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első közös döntés volt. Téma volt a baba, de nagyjából egyszerre éreztük azt, hogy na most...!

A másodikat a férjem hamarabb mondogatta már. Szerintem nála már 1-1,5 éve téma. Én nem akartam. Vártam arra az érzésre, hogy na most készen állok kihordani, készen állok az újabb kisbabás korszakra és hogy igazán akarom és vágyok egy kisbabára. Nálam ez év elején jött el.

2020. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A férjem.
2020. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, mi már próbálkozunk a babával, házasok vagyunk, mindketten szeretnénk a picit, 30 es 37 evesek vagyunk, szóval nincs is mire várni, foleg hogy nem csak egy gyermeket szeretnenk.

En mindig ugy terveztem, hogy 27 es 30 kozott anyuka leszek, nem jott ossze. Viszont ennek ellenere mikor 27 lettem, egyaltalan nem ereztem ugy, hogy vagynek az anyasagra, orultem, hogy utazhatok, felfedezhetem a világot, van egy csomo szabadidom, ami az egyetem alatt nem adatott meg.

Most, hogy tervezzuk a babát, is megvan bennem a félelem, hogy mennyire fel fog fordulni az eletunk, nem tavolodunk e el, birni e fogom a gyerekkel jaro kotottseget, 24 oras naprakeszseget...ennek ellenere szeretném...szóval lehet kesobb sem leszel 100%ban készen rá, lesznek ketelyeid...


Viszont ha most egyaltalan nem erzed ugy, hogy szeretlen gyereket, semmi baj, csak meg ne vallaljatok. Az is rendben van, hogy a parod vágyik rá. Attól még csak akkor szabad vállalni, ha mindketten akarjátok. Tervezgetni lehet.

2020. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

A férjem megkerdezte mi lenne ha letennem a gyógyszert? Letettem.

7 hónapra rá terhes is lettem😁

Akkor voltam 21,parom 30.

2020. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mind a 4-nél tök egyszerre jött. 😊
2020. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2020. ápr. 15. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
26, illetve 27 évesek vagyunk és most várjuk az első babánkat, aki a jövő héten fog megszületni. Ha csak a férjemen múlt volna, akkor ez a gyerek már iskolás lenne, ő már 6-7 éve gyereket szeretett volna. 😀
2020. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Piha,gratulálok.Mi is ennyi idősek vagyunk.
2020. ápr. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!