Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ebben az időszakban,...

Ti ebben az időszakban, leálltatok a próbálkozással?

Figyelt kérdés

Szerettünk volna a vírus előtt is már babát, de még nem jött össze, most ebben az időszakban érdemes lenne hanyagolni a témát?

Ti hogy gondoljátok?


2020. ápr. 18. 02:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Nagyobb amazon az, aki most jelenleg nagyterhes és vizsgálatról vizsgálatra jár.

De hogy miért kell 2 naponta csesztetni azt, aki TERVEZI hogy terhes lesz, és jó ha év végén lesz olyan korú várandós, hogy komolyabb vizsgálatokra kelljen járnia...

Nem mindenkinek úgy megy hogy ránéznek es terhes lesz. De mindegy itt néhány okostojás még karácsonykor is az ágy alatt fog reszketni, miközben pár száz km-re tőlünk Ausztrtiában lassan újra indul az élet.

Rettegjetek.

2020. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Aki nagyterhes, az nem bátor, hanem már egy kényszerhelyzetben van.
2020. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem. 😊 Ha minden ilyesmi miatt leállnánk, sosem lenne gyermekünk.
2020. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekünk sem jött eddig ,5 hónapja várjuk ,és még nem sikerült . Köszönöm a válaszokat ,úgy érzem nincs sok időm várni , próbálkozni kell.
2020. ápr. 19. 14:48
 15/18 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk. Szintén 35 vagyok, 5 hónapja próbálkozunk, annyi hogy nekem van már egy fiam. Mi nem álltunk le. Én később már nem szeretnék szülni. Még pár hónapot adunk neki, hogy jőjjön.

Én személy szerint jobban félek az óvodai virusoktól, amik károsak a magzatra. Pl lepkehimlő, Cytomegalon virus stb. Igy legalább ezektől nem stresszelnék.

2020. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem ráadásul első lenne,azt nem szeretném ha emiatt nem lenne gyermekem.
2020. ápr. 21. 01:02
 17/18 anonim ***** válasza:
# 10 vagyok, én az elsővel egy hónap kórház után az intenzívre kerültem két hétre, a másodiknál azt mondták, nem lesz gond, ha rendszeresen néznek, állítgatják a gyógyszerem (nem is lett), de most ezt nem tudom, mennyire lenne megoldható, és ugye a meglévőknek se mindegy, mert egyéb problémák miatt is veszélyes lenne elkapnom. Nem mindegy, milyen élethelyzetből bátorkodunk.
2020. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Így nem várnék h mar 35 eves vagy.
2020. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!