Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várnátok még fél évet a...

Várnátok még fél évet a próbálkozással ha anyagilag akkor jobban jönnétek ki?

Figyelt kérdés

Most 85.000Ft a netto fizum, jövő hónaptól 120.000Ft lesz.

Így fél évet kell várnunk a próbálkozással, hogy magasabb Gyedet kapjak majd. Szívem szerint már szeptemberben elkezdenénk a tesóra gyúrni, de a férjem ragaszkodik ahhoz, hogy a lehető legjobban jöjjünk ki anyagilag (tudom, másnak ez nagyon kevés fizu), mert ugye ha szerencsések vagyunk és szeptemberben megfogan, akkor 3 hónap a kevesebb fizu és 3 hónap a magasabb bér átlaga lesz.

Ti mit tennétek?


2015. jún. 7. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Várnék.
2015. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, bocsi azt elfelejtettem írni, hogy azonnal táppénzre kell majd mennem a munkaköröm miatt.
2015. jún. 7. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem biztos, hogy értem ezt a 3+3 hónapot. Azt írja, hogy az igényléstől számolják, te meg vélhetően dolgozol még néhány hónapot terhesen is, így tuti, hogy a magasabbal fogják számolni. gyedet igényelni meg sokára fogsz.
2015. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy értettem, hogy ha pl. januártól táppénzre jövök (mondjuk decemberben teherbe esek) akkor júliustól-decemberig a magasabb bérrel számolják a Gyedet.

Ha szeptemberben leszek terhes és októbertől igénylem a táppénzt, akkor ápr-máj-jún: kevesebb bér, júli-aug-szeptember: magasabb bér átlaga lesz.

2015. jún. 7. 07:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol hogy táppénzre kell jönnöd?!
2015. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egészségre káros termékekkel foglalkozom!
2015. jún. 7. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, várnék. Az a pár hónap nem sok idő, és azért jóval több pénzt kapnál.
2015. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!