Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használ valaki Snuza Pico...

Használ valaki Snuza Pico légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Paranoiásan nézegetem a grafikont és már többször felfigyeltem egy furcsaságra, de nem értem. Van hogy a grafikon azt mutatja, hogy leesik a légzés nullára, de ugyanekkor a testhő is. Riasztás nincs. Ez mi lehet? Ugye a készülék a légzés/perc számot nézi. Azt el tudnám képzelni, hogy nem vesz levegőt egy hosszabb ideig, ez megesik a babáknál, de meg a riasztás előtti kritikus pont előtt visszaáll a legzese. De ez logikusan nem befolyásolná a testhojet. El nem tudom képzelni mi lehet ez és így most az orvosnak se tudom, mit mondjak. Írtam amúgy a snuza fejlesztőknek vagy mi a csodának lehet az applikacion keresztül, de meg nem válaszoltak semmit.

Gondoltam meg esetleg arra, hogy felhúzná a lábát, így eltávolodik a pelus a bőrétől ezért nem érzékel addig testhőt se? Van valaki aki esetleg járt már hasonlóan? Van angel care legzesfigyelonk is, lehet azt is bekapcsolom.


2020. ápr. 18. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi használtuk több, mint egy éves koráig, utána is ha beteg volt mert felkúszó lázra nagyon jól figyelmeztet.

Nekünk is voltak ilyen fantomjelzéseink, ezek szerintem valami érzékelési hibák. Az első pár napban-hétben én is ilyen betegesen néztem az appot, de hamar rájöttem, hogy ebbe bele lehet őrülni. Egyébként nekünk is volt alatta AngelCare kétlapos is, a legérzékenyebbre állítva. Sokszor a Pico már jelzett egy figyelmeztetést ha lecsökkent a légésszám, az AngelCare meg se csippant. A hirtelen testhő változások tutira hibák, vagy nem ér a pelushoz a pocak, az a gond. Ha viszont szép fokozatosan, de párhuzamosan csökken a légzés és a testhő, az azt jelenti, hogy mélyen alszik a pici, ugye akkor a testhő alacsony és a légzés is nagyon minimális.

Nyugodj meg, a Pico teljesen jól jelez, teljesen biztonságban van a baba. De ha jobban érzed magad, kapcsolt be a másikat is, baja senkinek nem lesz tőle. Lazíts és ne nézegesd a grafikont folyamatosan!

2020. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem már az megnyugvás, hogy másnak is van ez a jelenség és a pici teljesen jól van. Köszönöm. Jajj ne tudd meg egy idegzsába vagyok. Mindig azt hittem en milyen laza anya leszek, erre tessék. Mint valami megszállott. 😭 sosem hittem, hogy lehet ennyire meg így szeretni valakit. Ez tönkre tesz engem. Remelem majd normalizálódom idővel. Addig is igyekszem nem nézegetni a grafikont folyton. De igen ezek olyanok hogy a testho is nullázódik ugyanabban a pillanatban.
2020. ápr. 18. 23:56
 3/3 Havasi Hanna válasza:

Sziasztok!

Nem tudom, figyeli e még valaki a fórumot, az lenne a kérdésem, babahintában lehet használni? Nem hintáztatva, de nyilván megmozdul a hinta, ha a baba is. Mit gondoltok?

2021. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!