Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól ihat rendes teát a...

Mikortól ihat rendes teát a gyerek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 22 hónapos. Eddig a pickwick gyerekteát itta, de ma megkaptam, hogy miért adom még neki mindig azt, mikor már rég ihatna bármilyen más teát is (feketén kívül nyilván) Vélemények?
2020. ápr. 19. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 éves lányom, még mindig gyerek teát iszik 😉
2020. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van,aki már 1 éves gyereknek vagy fiatalabbnak is "rendes teát" ad. Szerintem nem kell a felesleges koffein a gyerekeknek. Nekem 1 éves a lányom,de az biztos, hogy még jó ideig csak koffein menteset kap majd.
2020. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3,5 évesem is gyerekteát iszik és egy darabig még azt is fog.
2020. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok és gyerek teát iszok. 🤷 Nem értem mi a probléma azzal, hogy nem rendeset adsz neki amiben koffein van. Hiszen direkt ezért találták ki a gyerek teát.
2020. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem (csak) gyerekteát adok a gyerekeknek egy éves koruktól fogva, szinte bármit megihatnak, ami koffein mentes: bármilyen gyümölcstea, csipkebogyó, citromfű, hársfa, rooibos. Kb. végtelen a kínálat, kár bekorlátozni kizárólag a Picwick gyerekteára, mert csak arra van ráírva a "gyerek" szó. Szimpla gyümölcstea-keverék az is, mint bármelyik másik, ami nem tartalmaz fekete/zöld/fehér/maté teát.
2020. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

33 éves vagyok, és én is a macis teát imádom. Sima gyümölcstea amúgy, csak nincs benne fekete.

A 7 éves fiam, a 31 éves ferjem is imádja.

Ha egyszer ezt szereti, ez a kedvence, akkor miért ne ihatná?

2020. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
A gyerek teával is vigyáznék,ugyanis 3 éves kortol lehet!
2020. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek :) Én is ezen a véleményen vagyok
2020. ápr. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!