Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 évesnek akinek "nem kell...

1 évesnek akinek "nem kell semmi" milyen ajándékot lehet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Unokaöcsém jövő héten lesz egy éves. A tesóm azt mondja, hogy játékot felesleges mert annyi van neki, hogy nem tudják hova tenni és mindene van.


Nem akarok a 100. felesleges semmivel beállítani és elhiszem hogy praktikus egy csomag pelenka pl, de nem gáz szülinapra? Valami fejlesztőjátékra gondoltam, de az is van neki 20 féle. Tanácstalan vagyok teljesen.


Vegyek tényleg egy csomag pelenkát ha arra van szükség, mert az praktikus?


Nektek van valami jó ötletetek?


2020. ápr. 20. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Ajándékutalvány fotózásra?
2020. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Ruha.
2020. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Könyvutalvány?
2020. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Ültessetek egy fát.
2020. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
En (1 eves gyerek anyukaja, aki rohadt sok mindent orokolt) ajandekkartyanak orulok a legjobban. En speciel a dm-esnek. A lanyom nevnapja nem reg volt, labdat, homokozo szettet, bicikli ulest, buborekfujot kapott. Mindennek orult igazabol, de a bubifujonak az mindent visz!! ha veszel neki ilyet, akkor egy nagy kiszerelesu utantoltot is vegyel neki, mert hama elfogy 🙈🙈😅
2020. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Három hét múlva egy éves csemete anyukája vagyok :) Játékunk tényleg kegyetlen sok van. Én egyáltalán nem tartanám gáznak a pelenkát (viszont azért az 1 év alatt kitapasztaltuk, hogy melyiket szeretjük és melyik vált be, ezért én speciel örülnék neki ha megkérdeznék, milyet vegyenek). De a legeslegjobb az az ajándékutalvány - legyen Brendonos, DM-es, Mülleres, akármilyen. Sok ilyet kaptam mikor született a lányom, és az utolsó fillérig ráköltöttem mindig. Nyilván a gyereknek is kell valami, hisz nem mész üres kézzel, mondjuk a buborékfújó pont ilyen, a lányomat órákig le lehet kötni vele. Vagy valami kreatív apróság, kézlenyomat-keszítő szett, ujjfesték, ilyesmi.
2020. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Pelenkát NE! Nem jó akármilyen és egyéni, hogy kinek melyik. Fiamnak pl: a pampers premium care katasztrófa, allergiás rá, "pedig" drága fajta. A méret is egyéni. Ismerek 3 évest, aki még mindig 4-est hord, nekem meg 5-öst hordott egyévesen a lányom, pedig nem volt duci (9 kg), csak rengeteget pisilt.

Utalvány (könyv, drogéria, bababolt) jó.

2020. ápr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pénzt is adhatol és így azt vesz belőle anyuka ami a babának tényleg kell.
2020. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Képeskönyvet vinnék, kemenylaposat.
2020. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Egy szép könyvet vennék.
2020. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!