Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 évesnek akinek "nem kell...

1 évesnek akinek "nem kell semmi" milyen ajándékot lehet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Unokaöcsém jövő héten lesz egy éves. A tesóm azt mondja, hogy játékot felesleges mert annyi van neki, hogy nem tudják hova tenni és mindene van.


Nem akarok a 100. felesleges semmivel beállítani és elhiszem hogy praktikus egy csomag pelenka pl, de nem gáz szülinapra? Valami fejlesztőjátékra gondoltam, de az is van neki 20 féle. Tanácstalan vagyok teljesen.


Vegyek tényleg egy csomag pelenkát ha arra van szükség, mert az praktikus?


Nektek van valami jó ötletetek?


2020. ápr. 20. 22:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg akkor DM utalvány lesz, az a legjobb ötlet. Abból tényleg azt vehetnek neki, amit szeretnének. :)


Könyve is van egy csomó, pedig arra is gondoltam.

2020. ápr. 21. 08:27
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom se kapott játékot az első szülinapjára, felesleges lett volna főleg úgy, hogy előtte 1 hónappal volt karácsony.

Én ruhákat kértem, de 1-2 számmal nagyobbakat annál, mint amit akkor hordott. Illetve kaptunk egy fotózást ajándékba.

Ruhákkal vagy egy dm ajándékkártyával tuti nem nyúlsz mellé! ;)

2020. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha esetleg még nincs neki: állatos,elemes buborék fújó. Tescoban is lehet kapni. Ez szerintem minden gyerkőcnek tetszik :)
2020. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Kis ruha, a legjobb, ha egy picit nagyobb, nagyon gyorsan nőnek, ha tudod mit használnak fürdéshez dolgok. Mivel ezek inkább az "anyának" ajándékok még valami kis apró játék, én így oldottam meg a keresztlányomnál.
2020. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam a fotózáson, mert szerintem egy profi fotós jó képeket tudna csinálni és jó emlék lenne. De anyuka közölte, hogy még nem sikerült leadnia azt a 15 kg pluszt ami rajta van és nem akarja magát tehénként nézegetni. Egyébként nem látszik rajta, mert mindig is sportos alkat volt, most is tök jól néz ki.


Nehéz eset mindegyik, szóval ezért sem könnyű. :D de lehet ha látok jópofa ruhákat vagy nyári sapkát, akkor abból veszek nagyobbat.

A DM utalványt már megvettem. :)

2020. ápr. 23. 09:04
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez a ruha elég tipphopp, én pl szinte egy ajándékba kapott ruhát sem adtam a gyerekre.

Általában nem praktikus darabok vagy nem tetszenek pl feliratos vagy mese/allatfigurás.

2020. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!