Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy tartanátok baba-neme...

Ti hogy tartanátok baba-neme bulit?

Figyelt kérdés
Mivel én még nem tudom hogy fiú vagy lány lesz,ezért a férjem kitalálta hogy tartsunk egy ilyen bulit,viszont nem igazán tudjuk hogy kell ezt megtartani. Valami ötlet?

#fiú #baba #lány #buli #baba-neme
2020. ápr. 24. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Életemben nem hallottam ilyen buliról, de szerintem más se nagyon... szóval bevált ötletek nemigen vannak...
2020. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Az elkövetkező 4-6hónapban sehogy.
2020. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha tartanék egyszer, akkor megkérném az orvosomat, hogy egy cetlire írja fel a baba nemét, amit egy borítékba beletennék. Ezt a borítékot odaadnám egy családtagnak v.barátnak, aki rendelne egy tortát lányos v.fiús színű töltelékkel.

Összehívnám a szűk családot meg esetleg egy-két barátot egy ebédre és desszertként felvágnánk a tortát. Ott kiderülne a baba neme..

2020. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Korona végén...
2020. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Én nem tartanék amúgy sem, most meg főleg nem!

De barátnőmék két éve úgy csinálták, ahogy itt már írta valaki, hogy a dokinak adtak egy borítékot, hogy írja bele a baba nemét. Azt a borítékot vitték a cukrászdába, oda adták, mondták, hogy belül rózsaszín vagy kék legyen, attól függően, mi van a borítékban. Majd az összejövetelen ebéd után felvágták a tortát.

De ugyan így meg lehet oldani lufikkal pl. Oda is viszed a kis lezárt borítékot, oda adod és kész.

De mondom én most ebben a jelenlegi helyzetben biztos nem csinálnék ekkora felhajtást.

2020. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is ezen töprengek most 😊 csak én a lufis dolgot vállalnám be amiben kék vagy rózsaszín konfetti van. Viszont én nem bírnám ki, hogy ne én tudjam meg először a babám nemét, úgyhogy csak a családnak és a barátoknak jelentenénk be lufival a dolgot...így viszont nem akkora poén és most a helyzet miatt amúgy sem lehet bulit tartani. Viszont még csak 10 hetes terhes vagyok szóval még bőven van időnk. Hátha addig lemegy a vírus és esetleg sikerülne titokban tartani a nemét...mert még mi se tudjuk 😅😅😅
2020. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Sehogy. Ebben a helyzetben meg pláne nem. Én flancolásnak gondolom, meg az embernek mindig ki kell találni valami indokot, hogy bulizzon...

Amugy a lufis megoldád bőven jó.

2020. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függetlenül, ha netán lesz még babám, akkor nekem a lufis-konfettis tetszik.
2020. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tartanék. Több rokonomnak is a terhesség végén derült ki, hogy nem kisfiú, nem lány, amit korábban mondtak. Volt akinél szülésnél derült ki, hogy nem fiú. Felesleges ilyen bulit csinàlni.
2020. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Igen, olyan meg csak a mesében van, hogy első trimeszterben genetikai vizsgálat a baba pontos nemét is feltárja...
2020. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!