Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy tartanátok baba-neme...

Ti hogy tartanátok baba-neme bulit?

Figyelt kérdés
Mivel én még nem tudom hogy fiú vagy lány lesz,ezért a férjem kitalálta hogy tartsunk egy ilyen bulit,viszont nem igazán tudjuk hogy kell ezt megtartani. Valami ötlet?

#fiú #baba #lány #buli #baba-neme
2020. ápr. 24. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez annyira tetszik😁Én a kertben.Mondanám a férjemnek,vegyen lufit,bele olyan színű konfektti,amilyen nemű lesz a baba.Hívnék pár rokont,barátot.
2020. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nagyon erőltetett az ilyen
2020. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Gender reveal party -ra keress rá, rengeteg ötlet van.


Mi úgy csináltuk ahogy itt vki már írta, dokinál boríték, cukrászda, kél v rózsaszín töltelékes torta. Már 6 éve volt, akkor még itthon nem volt nagy divat. Összehívtuk a családot egy uzsonnás kerti bulira, ott vágtuk fel. Hármasikreink vannak, vicces volt a 3 kis torta, a legjobb emlékem az egyébként rengeteg aggodalommal teli terhességemből.

2020. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Most gyulekezni nem lehet,kertiparty kizart, en ezen gondolkodtam hogy ha olyan lelkes lenne a csalad, akkor skypeon /zoom-on lehetne nyitni egy kozos beszelgetest nagymamaknak baratoknak es mi a lakasban csinalnank egy ilyet:


[link]


minden lufi ures kiveve egy a megfelelo szinu konfettikkel, egy kalapbol huztok minden csaladtagnak (es neked) egy cetlit egy szammal, az lesz a sorszamotok.

Eloszor az egyes sorszamu tippelhet h melyik lufit lyukasztana ki es te kiszurod, aztan igy tovabb amig a szines konfettis lufit valaki meg nem tippeli. Filleres jatek pici izgalommal. Tavban bepelenkazos es bebipapietetos jatekot kesziteni ami erdekel is masokat, nem tudom... altalaban ez a gender reveal a nagymamakat erdekli meg baratnoket, ferfiak letudjaK annyival h na es fiu vagy lany?

2020. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!