Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hibákat követtél el a...

Milyen hibákat követtél el a gyermeknevelés során?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy utólag rájöttél,hogy hú, ezt nem így kellett volna és még egyszer nem csinálnád úgy?
2010. júl. 28. 11:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A mai eszemmel nem adnék cumit. Nem azért, mert olyan veszettül cumi ellenes vagyok már, csak jobb lett volna, ha mostanra megkímélem magunkat a cumiról való leszoktatástól, meg az örökös cumi-kereséstől.
2010. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi Petra! Úgy tűnik nehéz kérdést tettem fel, mert máskor már ennyi idő alatt záporoznak a válaszok:-)

Én meg ha lesz második babám éjjel nem lámpafénynél és tv nézés közben fogom szoptatni,mert nagyon nehéz volt elérni,hogy átaludja az éjszakát.

2010. júl. 28. 12:06
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is a cumit bánom...

A többi hibát még nem látom...:)

2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem szoptatnám 1 éves koránál tovább a babám!

Kezdeném a hozzátáplálást 4-5 hónapos korában!

Így elkerültem volna, hogy cicifüggő legyen, alig egyen valamit a cicin kívűl még 16 hónaposan is.

Nem aludta át az éjszakát, 7-10-szer ébredt egy éjszaka, mert nappal alig evett, s éhes volt.

2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Nekem még csak 16 hónapos a lányom, de most már tudom mit fogok a kistesónál másképp csinálni. Nem fogom altatgatni, első perctől kezdve evés után be az ágyba és egyedül elalvás lesz.
2010. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tízévesem, és egy egy évesem, de olyan nagy hibákat még nemm fedeztem fel a nevelésük során. Nem volt altatgatás, meg kézbe ringatás, kihagytam a cumit, vizet adtam nekik inni, egyéves korukig szoptattam mindkettőt, nem ették marékszámra az édességet, köszön (a nagy) ha idegen jön hozzánk...Talán a nagynak nem kellene elnéznem, hogy időnként ottfelejti magát a tévé előtt.
2010. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, írjatok még, mások számára is tanulságos lehet, bár azt mondják minden ember a saját hibájából tanul, de hátha.:-)
2010. júl. 28. 16:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Most várom a kistesót, de ő biztos nem fog kapni üveges bébiételt. 20 hónapos a "nagy", de még mindig szinte csak azt hajlandó megenni, a főztömet nem.

Nem fogom félteni fürdés közben, hagyom, hogy víz menjen az arcába. A nagyot nagyon féltettük, és meg is van az eredménye, utálja a hajmosást, végigordítja az egészet.

A többit ugyanúgy fogom csinálni, ahogy most is.

Végül is ezek nem is nevelési problémák, de hasonló.

2010. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo, jo hogy kiirtad ezt a kerdest, mert en most varom az elso babam es jo ilyeneket olvasni.


Anyukak, akik azt irtak hogy nem adnanak cumit! Ha nem adsz cumit akkor nem szoknak ra az ujjszopasra? Arrol nehezebb oket leszoktatni mert nem tudod elevenni toluk. Vagy csak en gondolom igy? Nagyon sok dologgal kapcsolatban tanacstalan vagyok. :S

2010. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megmondom őszintén azt hittem több válasz érkezik,ezek szerint a többség nem hibázik.:-)Vagy csak nem ismeri be. De mindegy is.

A cumi kérdés nálunk is nehéz ügy lett mostanában, régebben csak akkor adtam ha már láttam nagyon nyűgös, és fél óra múlva simán elvehettem tőle, nem hisztizett. Pár napja nagyon cumifüggő lett, egész nap a szájában lóg, ha elveszem hisztizik, nem egyszerű. Nem szerettem volna én se adni neki, de aztán Ő nyert, nem bírtam már hallgatni a sírását, a cumi meg bevált. Lehet kár volt adni, nem tudom melyik a jobb, ha az ujját szopja, vagy a cumit. Én az ujjamat szoptam nagyon sokáig, még volt hogy 8 évesen is mikor anyáék nem látták meg is lett az eredménye, kicsit kiállóak lettek a fogaim.

2010. júl. 29. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!