Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hibákat követtél el a...

Milyen hibákat követtél el a gyermeknevelés során?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy utólag rájöttél,hogy hú, ezt nem így kellett volna és még egyszer nem csinálnád úgy?
2010. júl. 28. 11:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem még nincs ilyen, amiről tudom, hogy rosszul csináltam vele, mert még csak 7 hónapos.

de az biztos, hogy a következő gyerekemnél nem fogok senkire hallgatni, csak a saját józan eszemre. bal fülemen be, jobbon ki anyám, anyósom, sógornőm, szomszéd néni, eladó lány jótanácsai a gyereknevelésről!!! egy csomó aggódást megspórolhattam volna, ha nem figyelek a hülyeségekre, hanem megyek a saját fejem után.

pl. most voltunk nyaralni, és mindenki azzal jött, hogy "ugye nem viszed be a féléves gyereket a Balcsiba? mert kiütést, gombát, fertőzést meg ezt meg azt fog kapni..." hát bevittem, és kutyabaja, csak egy kis színt kapott a napon:)

de jó olvasni másoktól, hogy én mit ne rontsak el!

2010. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

-nem fog a kistesó mellettünk aludni, szigorúín saját ágyikóban /a nagy 2 hós koráig aludt hajnal1-ig a rácsosba, után csak mellettem, végül már a hitvesi ágyban maradt. most 2 éves és szoktatom külön/

-igyekszem nem ráparázni dolgokra/gondolok itt mindenre, idegenek megjegyzéseo, anyukák elmondásaira, hogy ki mit hogyan és miért/

-nagyívbe tojok majd a saját maguk álltal tökéletesekre :)

-nem veszem fel ha sírni fog. persze nem leszek szenyaanya, de a nagyot nagyon elkényeztettük, mindig ölbe volt

Mást jól csináltam :O), nekem a cumi nem para bár már 2 éves és nem látom a végét.

2010. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A teso nem kap cumit, nem alhat velunk, nem fogom ringatva altatni,masokra hallgatni,mert az anyai osztonnel nincs jobb!

Most ennyi jut eszembe :)

2010. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!