Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi lesz kb. a gyerektartas...

Mennyi lesz kb. a gyerektartasom mennyi?

Figyelt kérdés
kb mekkora gyerektartast kellhet fizetnem egy gyermek utan ? kb. netto atlag 350 000 ft os fizetesem van. Ebbol kb 100 000 Ft a lakashitelelem.

2020. máj. 1. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer
2020. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ez komoly?netto 50 000 ? es akkor asszony mit ad a gyereknek mert azert ő kap még csaladi potlekot meg adokedvezmenyt az kb 70 000 ft...egy 1 eves gyerek abbol bosegesen elvan.
2020. máj. 1. 19:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
20%-ot szoktak megítélni.
2020. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

kimondta h en hagyom el???..nagyon gondolkoztam hogy megkerdezzem -e ezt a kerdest itt, valahogy szamitottam erre a fikazasra :).

En nem a gyerekemtol sajnalom, hanem a masik oldal teherviseleset hianyomolom.

de mind1...majd lesz vmi.

2020. máj. 1. 19:52
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
A vele maradó szülő elsősorban az idejét adja a dologba. Hozzá, viszi, főz rá, tanul vele, lefoglalják, ha még csak 1 éves, akkor eteti, pelenkáz zs, ezek miatt em, vagy csak kevesebb/rosszabb munkát tud elvallalni.
2020. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
A másik oldal teherviselése: gondoskodik a gyerekről, az ő felelőssége 24 órában, ha visszamegy dolgozni a gyerekhez kell igazodni, hátrányban lesz a munkaerőpiacon, egyedülálló anyaként kb. nulla szabadidő. Míg te éled vígan az életed.
2020. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

A másik fél teherviselését? No lássuk,te adsz majd kb 50 ezret és elbohóckodsz 2 hetente 2 napot a gyerekkrl míg anyu takarít,főz,mos rá,elviszi fejlesztésre,különórára,sportolni,tanul veke,süti az oviba-suliba a sütit a vásárokra, táppénzre megy és ápolja ha beteg

.... soroljam még? Mi ehhez képest 50 ezer? Lófac....

2020. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, akik erdemben szoltak a temahoz.

Egyebkent nem kivanom senkinek egy (szules utani?) depresszios anyuka lelkivilagat es a vele torteno egyuttelest, lelki terrort.

Sajnos egyik naprol a masikra egyszercsak nem szolt hozzam hosszu napokig...ha megis akkor ugy mint a szonyeghez mindenki masssal gyonyoruen beszelt csak en voltam a sz.r. En nem iszok, nem jarok buliba, csak a csaladnak elek, segitek amennyire tudok gyereknevelesbe, furdetem, etetem foglalkozom a gyerkoccel. Itthoni hazimunkaba besegitek...messze nem vagyok tokeletes...es sok hibam van.. es sajnos kialakult egy alapbetegsegem is ami mostanaban meg rosszabba valt... es ilyenkor jon az hogy a feleseg egyik naprol masikra bedepizik ( vagy nem tudom mi) es nem szol hozzam..

Nem kivanom ezt senkinek. Egyszer volt mar ilyen, a szules utan... o jatszotta a durcast es akkor is en mentem oda kiengesztelni... es nagyon sok emergiamba kerult mire kihoztam a depibol.. es most is en vagyok a hibas nem ismeri el az o feleloseget semmiben...o tokeletes en sz.r. En felnotkent igazat adok barkinek h sok hibam van...de nem verem az asszonyt nem kocsmazom szeretem gyerekem es ot is, dolgozom, elmult ket honapban en penzembol eltunk...o a gyesebol semmit nem tett be kozosbe.( pedig majdnem 200 ezer ).

2020. máj. 1. 20:28
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Mi koze mindennek ahhoz, hogy sokallod az otven ezret?? Senkit nem erdekel, hogy miert valtok el.

A gyerektartas 20-25%, hacsak nincs masik gyereked, masik csaladban.

2020. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

50 ezer.

A lakáshiteled és a különválás körülményei nem tényezők.

2020. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!