Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi lesz kb. a gyerektartas...

Mennyi lesz kb. a gyerektartasom mennyi?

Figyelt kérdés
kb mekkora gyerektartast kellhet fizetnem egy gyermek utan ? kb. netto atlag 350 000 ft os fizetesem van. Ebbol kb 100 000 Ft a lakashitelelem.

2020. máj. 1. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

50 ezer kb


Viszont nem neked kell kihozni a depiből, hanem szakembernek


Ez betegség.

Ha egyedül marad a gyerekkel rosszabb lesz, és a gyerek ihatja meg a levét..


Nem lehet megoldani a fondolat?

2020. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

Családi adókedvezmény meg családi pótlék egy gyermeknél hogyan lesz 70.000 ft?

De akkor ezek szerint ha 1 éves a pici akkor csedet, most gyedet kap, valszeg azért mégis csak tett a közösbe.

Amugy meg ott leszel mindennaposan a gyermek ellátásánál nevelésénél gondozásánál? Kelsz hozzá éjszaka, ha fogzik , ha beteg , te maradsz majd otthon vele és lesz kevesebb a fizud, hozod viszed jatszoter külön órák programok , iskoláztatás tanulás vele hisztik stb stb ugye hogy nem. ááá nem is sorolom. 50 ezer sok ???

2020. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha soknak érzed az 50 ezret, akkor jelentesd át magad minimálbérre (a többi meg megy KP-ban) abból nem fognak ennyit megítélni!
2020. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Én az elején nem ítélkeztem, de amit itt levágsz... A depresszió betegség, ha emiatt hagyod el, az nagyon gáz. Azt is ilyen bátran leírnád, ha cukorbetegség vagy szívbetegség miatt hagynád el? Azzal meg ne fényezd már magad, hogy nem iszol meg nem verekedsz, jobb helyeken ez alap. Az asszony talán iszik meg verekszik?
2020. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Jekentse magát minimálbérre? Gratulálok... vajon kivel csesz ki?
2020. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem en hagyom el ezt mondtam mar. 70 e ugy jon ki hogy en fizetek 50 e-t plussz a tobbi meg amit o kap.

Hat eleg nehez dolog ez, ugy beszelnek veled mint egy ronggyal de mutass megertest es barmilyen kozeledesre ugy reagal mintha valami tomeggyilkos lennek. Engem ez nagyon megvisel... Nahyon kedves voltam az elso idobe mikkr ez kijitt rajta mondvan jobb ez igy mindkettonknek ha bekes a hangulat en reszemrol...de amikor jottek azok a reszek hogy mindenkivel tudott kedvesen beszelni, nirmalis hangnemben csak velem nem es csak en voltam a sz.r alak akkor ott kiakadtam...

2020. máj. 2. 08:45
 17/18 anonim ***** válasza:
29%

Igen, jól látod, jelentse át magát minimálbérre, pontosan ezt írtam. 🤷🏽‍♀️

Köszi a gratulációt....:D

2020. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Üdv a klubban. Szinte ugyanezen mentem végig.

A gyermek ideje majd' felét nálam tölti, 55ezret fizetek, a hiteleket megtartottam, minden jog nála van.

Bár nálunk nem a bíróság döntött, hanem mi.

2020. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!