Hogy ertessem meg vele?

Figyelt kérdés
Szoval arrol lenne szo,hogy mikor a parom tv-zik es oda megy a gyerkoc (2,5 eves lesz),nem kapcsolja el/le a tv-t,holott eroszakos,olos,verekedos reszeket tartalmaz a film.Es meg neki all fejjebb,hogy megszolitom erte.Egy felnott ember,hogy nem erti meg,hogy nem gyereknek valo.?!!
2020. máj. 1. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesz semmi baja a gyereknek. És ha egy gyerek állandóan a szülő nyakán lóg esténként, akkor a szülő ne nézzen soha TV-t? Amúgy meg a gyereket kb. nem is érdekli, nem fogja lekötni, úgyhogy semmi baja nem lesz a gyereketeknek. Amúgy én is a szüleim által nézett filmeken nőttem fel. Köszönöm szépen egészséges felnőtt lett belőlem. :)
2020. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Árt neki valóban. És nem tudnád átvinni másik helyiségbe és játszani vele? mesélni neki?
2020. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem a téma, hanem maga a képernyő árt az idegrendszerének.
2020. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Talán ezt cikket mutasd meg az apának, és beszéljétek meg:

"A világ legfejlettebb technológiai régiójában, a Szilícium-völgyben egyre több családban kezdik teljes mértékben eltiltani a gyerekeket a mobiltelefonok, a tabletek, a számítógépek és a konzolok napközbeni használatától, sőt a tévénézéstől is. A New York Times riportja szerint gyorsan terjed a szülők körében az a meggyőződés, hogy a digitális eszközök gyerekkori használata még kis mértékben is addiktív lehet."


[link]

2020. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem meg art neki maga a tema is meg a kepernyo is.Nem engem csak reggel es este fele egy kicsit tv-t nezni,akkor is valami normalis meset.Sajnos nem tudom elkerulni,hogy ne menjem be a sajat szobajabol be az apjahoz,hiaba foglalom le.Nem ertem mas apuka sem erti meg,hogy a gyereknek az erdeke?

Koszonom szepen elolvasom es megmutatom neki.

2020. máj. 1. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Mi nem tv-zünk ha ébren van a lányunk, a férjem sem. Amikor lefekszik és esetleg van valami ami érdekel, akkor kapcsoljuk be.
2020. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk sem probléma ez. Nem tévézünk a gyerek előtt egyáltalán. Sőt igazából máskor sem.

Össze kéne szedned pár tudományos cikket és szépen megkérni, hogy a kedvedért olvassa el és gondolja át. De tényleg szépen kérd, hátha a szép szó jobb eredményt hoz mintha vitatkozol.

2020. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Mi sem tv-zünk és a gyerekek sem néznek mesét.
2020. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Ezek szerint te is a megfelelő embernek szültél.
2020. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!