Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti várnátok? Második gyerek?

Ti várnátok? Második gyerek?

Figyelt kérdés

Én 31 éves vagyok, van egy másfél éves lányom. Férjem viszont 41 éves.

Egyik nap szeretnék még egy babát másik nap úgy érzem, áhh, nem akarom.

Elegge bizonytalan vagyok. Viszont azt érzem ha most vissza megyek dolgozni, többé nem vállalok babat. Ráadásul 31 vagyok...

Párom még idősebb. Nem akarok idősen szülni.

Áhh, egyszerűen nem tudom mi legyen


2020. máj. 3. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
A kérdésből egyértelmű h nem vágysz másodikra. Sztem ne erőltesd. Egy nő ha akar még egyet akkor akar és kész. Nem agyal ilyesmin.
2020. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha vissza mész dolgozni is simán lehet még.Én is voltam dilemmába de mi úgy döntöttunk hogy kell,mert páromnak nincs még gyereke.Fiam 20 éves,én már elmultam jóval 31 és bevállaltuk.
2020. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"7


Nem a kérdező kora miatt írtuk, amit írtunk...." nem is nektek válaszoltam, hanem a kérdezőnek

2020. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon nagyon szeretném, csak félek tőle.

Bírni fogom e? Anyagilag hogy lesz ha iskolások lesznek?

Páromnak lesz e elég türelme hozzájuk? Elég türelmetlen fajta.

Ezektől félek, es emiatt hezitalok.

2020. máj. 4. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!