Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név jobb Magyarországon...

Melyik név jobb Magyarországon is?

Figyelt kérdés

Franciaországban élünk 4 éve, a férjem francia, én magyar vagyok, és franciául beszélünk egymással is. Most terhes vagyok, 35 hetes, de nagyon hadilábon állunk a nevekkel. Kb. 3 havonta egy hétvégére meglátogatjuk a családomat MO-on.(bár valószínüleg babával ritkábban megyünk majd)

Olyan név kéne, amit ki tudnak ejteni ők is, de amúgy francia, és itt sem hangzik nagyon külföldinek.


Mivel ikrek lesznek(egy fiú, és egy lány), ezért fiú, és lánynév is kell.

Amik eddig vannak:

Lány: Florine

Mona

Lily-Rose

Fiú: Nolan

Amin

Matheo



Egyszerűen nem tudunk dönteni, hogy melyik jobb Magyarországon, és itt is. Szóval a kérdés az, hogy melyik név az, ami Franciaországban átlagos név, de Magyarországon is ki lehet ejteni?



2020. máj. 8. 13:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok,

Nem lett volna rossz ha a vezeteknevet leirod hozza.

Hogy birod ikrekkel 35hetesen?

2020. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

Ezekhez a nevekhez mit szól a férjed? Ugyanis a Florine-on kívül egyik sem francia.

Nem Matheo hanem Mathieu pl.

Amin, Nolan nem francia nevek, ahogy a Lily Rose és Mona sem.

Amint Amen-nek ejtenék, nem zavarna?


Tudom nem az volt a kérdés hogy francia nevek, hanem hogy ott is jo legyen, de a férjed nem szeretne francia neveket adni?


Egyik előttem válaszolónak tök igaza van abban hogy ne aggódj a rokonaid miatt, hisz milyen szépen megtanulja minden idős néni az összes szappanoperás nevet is 😄

És a francia nevek gyönyörűek 😍


Florinról nekem is román férfi ugrik be, én is ismertem egyet.

2020. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
41%
Arthur, Felix, Laura, Gabriel?
2020. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%

Jesszusom 10es vegyél már vissza!

Majd pont te döntöd el a kérdező mikor hova megy.

2020. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%
Lily-Rose, Matheo
2020. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt szeretnèd, hogy itt is, ott is jó legyen, èn nemzetközi nevet adnèk, ami mindenhol egyforma. Ezek a nevek nekem sem magyarnak, sem franciànak nem tűnnek. De ha csak ezek közül lehet akkor Lily Rose, legalábbis a Lilivel nem lesz gond seho, es Matheo (mondjuk ez nekem olaszosan hangzik,nem franciáaan).
2020. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Florine

Matheo

2020. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
58%

Egyebkent ha ugy nezzuk ez 8nap Magyarorszagon evente. Biztos nem nyomna a latba nekem ez annyit ha francia lenne a ferjem es a gyerekek vezetekneve francia lesz.

A rokonok megtanuljak bmit adsz.

2020. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
30%
Az Amin és a Florine nagyon tetszik!:)
2020. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%
kedves kérdezo, mi lett végul a babák neve? jól vagytok?
2020. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!