Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név jobb Magyarországon...

Melyik név jobb Magyarországon is?

Figyelt kérdés

Franciaországban élünk 4 éve, a férjem francia, én magyar vagyok, és franciául beszélünk egymással is. Most terhes vagyok, 35 hetes, de nagyon hadilábon állunk a nevekkel. Kb. 3 havonta egy hétvégére meglátogatjuk a családomat MO-on.(bár valószínüleg babával ritkábban megyünk majd)

Olyan név kéne, amit ki tudnak ejteni ők is, de amúgy francia, és itt sem hangzik nagyon külföldinek.


Mivel ikrek lesznek(egy fiú, és egy lány), ezért fiú, és lánynév is kell.

Amik eddig vannak:

Lány: Florine

Mona

Lily-Rose

Fiú: Nolan

Amin

Matheo



Egyszerűen nem tudunk dönteni, hogy melyik jobb Magyarországon, és itt is. Szóval a kérdés az, hogy melyik név az, ami Franciaországban átlagos név, de Magyarországon is ki lehet ejteni?



2020. máj. 8. 13:13
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Lily-Rose, és Matheo lettek végül. 37. hétre születtek, teljesen egészségesen.
2020. jún. 14. 23:36
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2020. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok, en is ezeket irtam, szep nevek, sok boldogsagot a bebikhez:)
2020. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok!
2020. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!