Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki még emlékszik erre?

Aki még emlékszik erre?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide tartozik de kíváncsi vagyok.

A kórházban miket adtak enni? Reggeli-ebéd-vacsi?

Köszönöm. 11 h kismama.


2010. júl. 29. 07:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
2009 május eleje Bajai kórház szintén borsó főzelék 1 szelet natúr hússal valami ehetetlen levesnek mondott dolog!reggeli műzliszelet kocka sajt 1 szelet már-már száraz kenyér tejeskávé kakaó ami sosem látott tejet!És még sorolhatnám!Kevés és minősíthetetlen a koszt !
2010. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Pont annyit kaptunk, hogy ne haljunk éhen.Reggeli, vagyora egy nagyon vékony kenyér, 1 kis vaj (ami a kenyér felére volt elég)és egy vékony szelet felvágott.Ebéd:"husleves"különböző változatokban.A második az tökfőzelék volt, másnap csirkecomb rizzsel.Teából annyit kaptunk, amennyit kértünk.
2010. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Reggeli egy zsemle, vagy két szelet vékony kenyér, undorítóan vasta felvágottal, vagy kockasajttal, esetleg egy szelet trappista sajttal, natur joghurt. Ebéd valami húslevesszerűség mindennap különféle betétekkel, második vasárnap csirkecomb, hétközben volt ehetetlen tészta (félig fagyott), tejfölös hús tésztával, gyümölcsmártás, ilyesmik. Általában volt hozzá uborka, néha egy müzliszelet. Ja és kétszer kaptunk mikulást. Két hétig volt szerencsém élvezni a kórházi kosztot. A hűtő egyik polca csak az én otthoni kajámmal volt tele, a szobatársam is az enyémet ette :-) 2009. december, Zalaegerszeg
2010. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyet nem is hallottam, hogy a császárosok nem ehettek. Én is az voltam, és mindent kaptunk. Reggelire mindig kenyér volt, vagy margarinnal, vagy sajttal, meg felvágott, ebédre volt rántott hús, sóskafőzelék (meglepődtem mennyien megették). Meg egyszer nekünk is volt valami olyan, amit szoptatós anyukáknak nem ajánlott :S
2010. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én császáros voltam, de nálunk nem volt megszabva, hogy mit lehet enni. Az első 12 órát kivéve. Akkor még semmit nem lehetett. De utána ugyanazt kaptam, mint a term.úton szült szobatársak.

Reggeli/vacsora: kenyér, vaj, méz, felvágottak, retek, májkrém, túró, kakaó, joghurt, kefír. Egyszer volt töpörtőkrém. Reggelire italnak lehetett választani tea vagy tejes kávé közül. Én mindig a teát választottam. Mindig is imádtam a "menzás" teát, a tejes kávéról pedig azt hallottam, hogy borzalmas...

Ebéd: gyümölcsleves, köménymag leves, húsleves, csirkepaprikás, rizses hús, krumplis szószos valami. Nem emlékszek már mindenre.

2010. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Pécsett a császárosok is ehettek, de más menüt kaptunk mint a többiek. Még a leves is más volt. Már nem emlékszem, hogy milyen kaják voltak, csak arra, hogy nagyon rossz volt.
2010. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

2009 szeptember, Dél-Pesti Kórház. Császáros voltam, első este (reggel szültem) csak joghurt és egy zsemle, másnap is csak joghurt és zsemle volt, este viszont már ettem az anyukám husileveséből, megengedték azt.

Egyébként utána volt valamilyen húsleves, meg krumplifőzelék virslivel, desszertként piskóta szelet, reggelire kenyér, sajtkrém (tömlős), másik nap kenyér, vaj, füstölt tarja szelet (én hozattam be magamnak mustárt hozzá), volt méz is, ki mit szeretett volna, azt választotta. Tea volt, kakaó, tejes kávé, és valamilyen karamell ital szerűség is (nagyon finom volt minden).

Én meg voltam elégedve a kórházi kajával, nekem bejött mindegyik, ezekre emlékszem, hogy voltak.

2010. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

És esetleg a Flór Ferenc Kórházról tudtok mondani?

Ott fogok majd szülni.

2010. júl. 29. 09:11
 19/31 anonim ***** válasza:
Én arra tisztán emlékszem, hogy 2 főzelek van, amit utálok (tök meg a finomfőzelék), mindkettőt megkaptam azalatt a 6 nap alatt ebédre, amíg bent voltam. Volt még bukta, vadas, több nem jut eszembe.
2010. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nálunk a reggelit elintézték 1 db zala felvágottas-vajas zsemlével + tea.

Ebédre valami husit adtak krumplipürével, de savanyúság nuku.

Nekem anyukámék hoztak be paradicsomot, paprikát, sütött csirkét, meg joghurtot, szilvalekvárt. Ezt a két utóbbit neked is nagyon ajánlom, mert addig nem is nagyon engednek el, amíg nincs kaki. :)

2010. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!