Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki még emlékszik erre?

Aki még emlékszik erre?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide tartozik de kíváncsi vagyok.

A kórházban miket adtak enni? Reggeli-ebéd-vacsi?

Köszönöm. 11 h kismama.


2010. júl. 29. 07:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A kakit nálunk hashajtó tablettával oldották meg... :(

2. napon kiosztották a tablettákat, 3. napon jött az orvos team vizitelni, és mindenkit kikérdeztek, hogy meg volt-e az eredmény.

Én bevettem, de nem okozott olyan durva hatást, mint előre hittem. A szobatársam nem vette be, nem is volt széklete, de a dokiknak azt mondta, hogy volt.

2010. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 poci-maci ***** válasza:
szia én nyíregyházán szűltem és császárral ugyan azt kaptam mint a többiek na persze borsó az itt is volt 1x levesnek 1x főzeléknek mondanom sem kell hogy senki nem ette meg
2010. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Borsófőzelék, paradicsomos káposzta, kelkáposzta...

Szoptatós anyák ideális étrendje, nem?


Reggeli-vacsora: általában zsemle vagy kenyér, valamilyen felvágottal vagy mézzel/lekvárral, paprikával vagy uborkával.

2010. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kevés volt amit adtak, pedig nem vagyok nagyevő, dehát kezdtem szoptatni, ahhoz kellett a sok energia.

Nekem a párom sokmindent hozott be, leginkább éjjelre kellett, mert akkor a szoptatást és a felébredés miatt megéheztem.

Reggelire két zsemle volt és 1 szelet párizsi, de nagyon rosszul nézett ki. vagy volt, hogy csak kockasajt a zsemle mellé. Egyik nap volt tojásleves, meg valami főzelék, de nem ismertük fel, h mi :P

Volt vagdalthús és törtkrumpli is. néha volt desszert is, puding (dobozos) vagy maci csoki.

Szóval nem volt fejedelmi, de nem is azért voltunk bent végülis. Azért jó volt, h Apa hozott be finomságokat :D

2010. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nálunk A és B menüből lehetett választani. A császárral szült kismamák nem választhattak.

reggel is vacsora a szokásos volt szintén, de elég változatos. Tea, kakaó, karamell is volt.

Ebéd közül legjobban a rántott camambert áfonyaszósszal és rizzsel maradt meg az emlékezetemben. De volt aranygaluska, főzelék is.

2010. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc, amit most leírok: amíg a kórházban voltam, ebédre a következőket ettem: zöldségleves borsóval, karfiollal, karalábéval; finomfőzelék sült hússal, rakott karfiol, káposztás tészta, tehát minden olyan, ami egy szoptatós anyukának ehetetlen. Reggelire volt olyan, hogy uborkát kaptunk kiflivel és egy dobozka lekvárral meg vajjal...Talán egyszer volt valami pöri, de ahhoz meg csemege ubi helyett csalamádé volt. Inkább ne kérdezzétek, hogy melyik kórházban volt. Szerencsére minden nap volt látogatóm, így nem haltam éhen...
2010. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
2009.Pécs.Nem nagyon emlékszek már a kajákra,csak arra,hogy mindig ízlett,de kevés volt és minden nap hoztak be otthonról ebédet.Nem szóltak érte.
2010. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

szerintem ez változo hogy mit hol adnak és nem adnak meg mennyit.Én azt mondtam hogy ha odakerülök meglátom.Szerintem te is tégy így.

Szoptatos anyukáknak itt is hoztak olyan ételt amit nem ehettünk de párod,anyukád stb.biztos tud majd vinni potlást.

SOK SIKERT A SZÜLÉSHEZ ÉS JÓ BABÁZÁST!!!!!!!!!

2010. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
miért van a császárosoknak megszabva hogy mit egyenek??? nem értem.én császárral szültem német.o.-ban, és semmi megszabás nem volt!!! valaki meg tudja indokolni, hogy itthon miért van ez???
2010. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én nem császáros voltam, ezért lehet hogy bugyutának tűnik a megfogalmazás. Nálunk azzal magyarázták, hogy a császármetszéses szülés tulajdonképpen orvosi szempontból egy nagy hasi műtétnek számít. Emiatt kaptak más jellegű, könnyebben emészthető ételeket a császáros anyukák.

Én egyébként nem éreztem ezt megkülönböztetésnek.

2010. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!