Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neki nem kell a gyerek,...

Neki nem kell a gyerek, egyedül mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, ir meg pco mellett. Nem védekeztünk évek óta, 10+ éve együtt vagyunk, nem gondoltam hogy sikerül, ha meg mégis, akkor gondoltam ennyi év után akarja majd ő is. Hát nem.

Mire számíthatok? Kérhetek gyerektartást?


2020. máj. 11. 12:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom, hogy így reagált a párod!

Neked pedig kitartást kívánok! A kis csodád kárpótolni fog és remélem találni fogsz a jelenleginél gerincesebb férfit magad mellé.

2020. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

"Elég idős vagyok hozzá, hogy el tudjak egyedül is látni egy gyereket, nem félek ettől a részétől."

#5 vagyok, ez nem csak ennyi. Logisztikailag sem egyszerű. És ahogy #1 is utal rá, lehet, hogy egy nehezebben kezelhető, sírós-ordítós, esetleg többemberes babát dob a gép. Na, attól még enni és tisztálkodni sem tudsz rendesen, és nem csak az első hetekben-hónapokban... Kell az a +1 ember, ha nem is 24/7, de azért elég sokszor. Nem feltétlenül kell, hogy ez a gyerek apja legyen, sőt, többnyire az édesanyáddal jobban jársz... De nem említed, hogy ez esetedben egyáltalán opció-e.

2020. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen kérhetsz és fogsz kapni gyerektartást. Van egy egyszeri anyasági támogatás szülés után, az 70 ezer ft, családi pótlék havonta 12 ezer és gyed a jelenlegi jövedelmed alapján. Szerintem egyértelmű, hogy megtartod, mivel úgy nézett ki, hogy nem is lehet gyereked. Gratulálok! Apa egy szemét, nem kár érte.
2020. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon felelőtlen vagy! Mi az, hogy inzulinrezisztenciát meg cisztákat nem kezeltetsz? És így akarsz kihordani egy gyereket? Saját magadra sem tudsz vigyázni, akkor hogy akarsz egy gyereket felnevelni?
2020. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%

"Gondoltam akarja majd ő is"

A legtöbb egyedülálló anyuka szlogenje 🙄

Mielőtt nekem estek: akinek nem inge me vegye magára.


Amúgy szerintem te reménykedtél benne hogy teherbe esel, csak abba nem hogy utána meg pofára is mert önként családot alapítottal. Bár a párodnak is gratula hogy éveken keresztül benned ment el, annak ellenére hogy nem kell neki a kölke.

2020. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Miért utolsó, te mit hinnék egy tízen éve tartó házasságban, ahol a férfi állítja hogy akar gyereket és nem is védekezik?
2020. máj. 11. 13:48
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

Nana! A kérdésben egyáltalán nem ezt írtad. Ha két ember akar gyereket, akkor tesznek érte,kezeltetik a problémáikat és ráállnak a témára . Ti meg nem védekeztetek,és TE úgy gondoltad ha mégis terhes lesz majd húde fog örülni a párod és akarni fogja .

Ez nem családtervezés ,és te is érzed,hogy ferdítesz . Nekünk hazudhatsz ,de magadnak felesleges .

2020. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz, kommentbe is írtam, hogy közös beszélgetések során azt mondta ő is akar gyereket a jövőben. Azért nem védekeztünk mert kevés esély volt rá hogy terhes legyek. Nanázhatsz itt, de ebben nincs ferdítés.
2020. máj. 11. 13:54
 19/22 anonim ***** válasza:
36%
Akkor minek magyarázkodsz ? Mi a kérdés? Minden jót kívánunk .. Kérhetsz gyerektartást ,hajrá !
2020. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%

A 14-est anyukák pontozták le???

Őszintén tegye a szívére a kezét akkor és mondja azt, hogy felelősségteljes anya lesz az, aki a saját egészségügyi problémáit is leszarja és nem kezelteti. Az ilyenekből lesznek a kapafogú gyerekek szülei, akik leszarják az ingyen fogszabályozót és nem kezeltetik a gyereküket. Meg akik semmivel sem viszik orvoshoz a gyereket, mert majd kinövi.

Ha saját magadról sem tudsz gondoskodni, akkor hogy fogsz tudni egyes egyedül egy gyerekről gondoskodni? Pont sehogy. Hajrá!

2020. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!