Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért reagálnak így a férfiak?

Miért reagálnak így a férfiak?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs gyerekem csak látok a neten sok.ilyen videot ahol a babák nemét fedig fel a szülők és azt látom ha fiú gyerekük lesz örülnek ugrálnak a férfiak ha pedig lány akkor fogják a fejüket és csak mosolyognak ez miért van így ? Nem örülnek a férfiak ha lány gyermeküj lesz?
2020. máj. 18. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nettó hülyeség.
2020. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
A férjem mind a 4x lányt akart és mindig a 4x ujjongott, ahogy megtudta.
2020. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is lányt akart mind a 2x, a második fiú lett ott azért láttam rajta, hogy csalódott de csak mert nagyon belelovalta magát, hogy tuti lány lesz, már a harmadikon gondolkodik, hogy majd ő lány lesz. (Nem lesz harmadik)
2020. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Pedig a legtöbb férfi fiút akar. Trónörökös és különben is.. szerintük velük kevesebb baj van. Kisvárosban élek,fiút várok,mindenki gratulál meg mondja,hogy ez az,igazi férfi a párom,mert fiút nemzett..

Persze a lány is ok de hát.. itt úgy szokás mondani,hogy a fiú a gyermek, a lány meg csak lány.. szomorú.

A párom örült volna a lánynak is,de ő is azt mondta, jobban aggódna érte, meg egyszer kifakadt,hogy "ha lányunk lesz, meg fogják dug.ni.." :D

Mondtam neki, valószínűleg többen is, nekem sem ő volt az első.. :D

Szóval igen, álagban a fiúnak jobban örülnek.

Nekem volt egy missed ab,szóval úgy várjuk,hogy ez a baba megszülessen,hogy tényleg nem számított volna a neme.

2020. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Köszi a lepontozást. :) itt nem lehet saját tapasztalatot írni mert az már nem hasznos..
2020. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért, mert úgy gondolják, hogy a lányokra jobban kell vigyázni :) Főleg, amikor kamaszok és elkezdenek fiúzni.
2020. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%

A legtöbb nem annyira. Ez belénk van kódolva. Egy fiú gyermek többször tudja tovább örökíteni a dnst.

Én nő létemre valszeg elsírtam volna magam, ha lány lett volna, elképzelhetetlennek tartottam.

2020. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonym34 ***** válasza:
73%
Az én párom is nagyon fiut szeretett volna.. es amikor megtudta hogy lany nagyon csalodott volt.. ma már másfél éves lassan a kicsi és mondta hogy 100 fiuert nem adna😍 a kicsilany nagyon apas 🥰 ő apa szeme fénye :)
2020. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég általánosítás. Több olyan férfit is ismerek, aki inkább lányt akart. Szerintem egy férfi ugyanúgy tud örülni, akár fiú, akár lány. Ha lány, akkor "apa kicsi hercegnője", ha fiú, akkor meg "trónörökös".
2020. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Valahol a történelem során sajnos beidegződött az, hogy a férfiak feljebbvalók, így nagyobb dicsőség ha fiú érkezik...

Nálunk két fiú van, biztos hogy lánynak örült volna jobban a férjem!!! De hát ez van :D persze nagyon szereti őket, de van egy hiányérzete...

Én meg jobban örültem a fiúknak, mert én is két fiú mellett nőttem fel.

Az örök mondás él. "Mindegy, csak egészséges legyen!" Amúgy a nevelés, és szülői példamutatás határozza meg hogy ki milyen lesz. Amit vet az ember, learatja...

2020. máj. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!