Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért reagálnak így a férfiak?

Miért reagálnak így a férfiak?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs gyerekem csak látok a neten sok.ilyen videot ahol a babák nemét fedig fel a szülők és azt látom ha fiú gyerekük lesz örülnek ugrálnak a férfiak ha pedig lány akkor fogják a fejüket és csak mosolyognak ez miért van így ? Nem örülnek a férfiak ha lány gyermeküj lesz?
2020. máj. 18. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"ha lányunk lesz, meg fogják dug.ni.."

Mért, a fiából incelt akar nevelni?

2020. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én férjem csak lányokat akart, ő akkor lett volna csalódott ha fiúk lennének🤷‍♀️😂
2020. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem is kislányt szeretett volna az is lett. Én inkább kisfiút,de sosem adnám semmiért. Szeretnénk még egy gyereket és most már picit jobban fiút,de,ha lány hát akkor is ugyanúgy imádni fogjuk. Nem lényeg a neme.
2020. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az jutott eszembe amikor vàrandos voltam es szerelonel volt az autónk.Megkértük egy "baràtunkat" hogy vigyen el a másik városba lévő orvosi vizsgálatra.Akkor tudtuk meg a nemét is,előtte mielőtt kiszálltunk a kocsiból azt mondta hogy reméli hogy fiú lesz,mert ha lány akkor elkell vetetni.WTF?? (24 hetes körül voltam) és kifejtette hogy azért jo a fiú gyerek hogy inkább ő b.ssz.on majd nagy koràban,mint hogy őt (a lanyokat) b.sszák.Bocsánat a csúnya szavakert nem szokásom így beszélni de ezt sose felejtem el!!!!Azota hogy hazavitt akkor nem a barátunk!!!!!!
2020. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

"A legtöbb nem annyira. Ez belénk van kódolva. Egy fiú gyermek többször tudja tovább örökíteni a dnst. Én nő létemre valszeg elsírtam volna magam, ha lány lett volna,"


Mondjuk hála az égnek a legtöbb férfi így 2020-ban pont hogy már nem primitív ősember, akinek a gének örökítése az élet legnagyobb értelme, és a gyerekvállalást sem ebben mérik.

Te meg szégyellheted magad hogy nőként ilyen primitív vagy. Még szerencse azért hogy fiú lett, hogy nőtt volna fel az a szerencsétlen ha lánynak mer születni.

Amúgy az ilyenek mint te nem tudják hogy 50-50% az esély fiúra-lányra? Mi volt a terv ha lány? Lelkisérült lett volna már kisgyerek korában hála a faék szüleinek, de ki nem carja le mi?

2020. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Párom kislányt szeretne a babatervezés kezdete óta.

Szeretné, ha az ő kis hercegnője lenne és együtt dalolhatnák a Disney mesék főcímdalait :D

Mielőtt kiderült volna a neme, már mondogatta, hogy a kisfiú is jó, csak fél, hogy olyan rossz lesz, mint ő és mindig verekedne meg a rosszaságon törné a fejét és nem lenne olyan apás, mint egy kislány.

Mondtam is neki, hogy a kislányok is tudnak ám rosszalkodni, én is kisördög voltam olykor... :D

2020. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!