Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek 2 év körüli gyermeke...

Akinek 2 év körüli gyermeke van,hogyan oldja meg a tavaszi nagytakarítást?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy a gyerek nemcsak az anyáé hanem az apáé is. Ha ő nincs képben akkor ahogy a többi dolgot is. Nagyszülők, testvér, barát. Vagy a munkát sok napra apránként beosztva.
2020. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, apuka van addig vele vagy amikor alszik délután, de az is előfordul, hogy eljátszik egyedül és akkor egyesével lemosom pl az ablakokat.
2020. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ősz lesz mire végzek. 😆
2020. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Helységenként csináltam és csinálom most is. Meglepően hatékony tudok lenni, 2 gyerekkel a "lábam alatt":)
2020. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ebben a két év körüli időszakban ez nem ment, csak ha valaki foglalkozott vele. Az már egyénileg változó, kit kérsz meg. De át tudom érezni a problémát.

Kicsit idősebb gyerekkel már sokkal könnyebb.

2020. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam. Ma azt mondta pátom örülhetek hogy ő ilyen jó fej hogy vigyáz a gyerekünkre amíg én takarítok( szobánként haladok,egyszerre 1 szobát teszek rendbe tehát max jó 2 óráról van szó,néha annyiról sem). Merthogy más vagy a tv elé rakha addig a gyereket vagy nagyszülőre bízza. Kicsit kiakadtam...
2020. máj. 19. 21:29
 7/14 A kérdező kommentje:
* párom
2020. máj. 19. 21:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a párod ne legyen olyan megabüszke magára, minden normális apa vigyáz a saját gyerekére amíg az anya az egész családra takarít.

Elvégre nem csak a tiéd az a gyerek

2020. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát csak úgy néz ki párom nem úgy gondolja hogy én az egész családra takarítok hanem hogy végzem a munkám ő meg " segít" ebben
2020. máj. 19. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ő kegyet gyakorol ha vigyáz a saját gyerekére....nem semmi.

Mondd neki, akkor neked ugy is jó ha ő takarít te meg játszol addig a gyereketekkel. Sejtem a választ:)

2020. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!