Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik két kicsi gyerekkel...

Akik két kicsi gyerekkel vagytok otthon, hogy oldjátok meg a tavaszi nagytakarítást?

Figyelt kérdés

Kész csőd vagyok, ma belekezdtem, de nem haladok. Tudom, hogy ez már két gyerekkel nem fog menni, úgy mint régen de, most egyet lépek előre, kettőt hátra, ezt érzem. Egy 3éves és egy 9 hónapos kisfiaim vannak, imádom őket, de egyszerűen nem haladok.

12-kor a szekrény tetejéről jöttem le mondva, hogy akkor már ebédelünk, de 3évesem lerántotta az egész tál (nem meleg) levest, mind a földön kötött ki. Hát kiakadtam rendesen.

Semmi segítségem, csak Ti, kérlek osszátok meg velem hogy tudjátok megoldani. Csak én vagyok ilyen béna!?

150m2 családi házat kell kitakarítanom, de nem tudom, hogy csináljam, miközben a gyerekekre is kéne néznem.


2013. márc. 1. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Lassan

Nyugisan

minden napra egy kis munka

2013. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam tavaszi nagytakarítást tartani :) Mégsem élünk koszban. Amikor kell apránként megcsinálom a dolgokat. Nem mindent egy nap, hanem ahogy idő van rá. Jövőhétre én is tervezek egy kis ablakpucolást, de lehet eltart két napig :) De nem gond, mert azt csak negyedévente egyszer szoktam, addig még kilátunk rajta.
2013. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs valami közeli rokon jo barát aki vigyázna a gyerekekre?Valaki akiben megbizol?

Én sem tudok takaritani ha itthon is van valaki...))nem megy egyszerűen nem haladok...De nállunk a mama elviszi amig kitakaritok és szolok mikor hozza vissza de nekem közel laknak a szüleim..probálj meg segitséget kérni ...vagy nem tudom anyagilag esetleg egy baby sitter vagy valaki aki kitakaritja a házat ugyan nem tudom mennyi lenne..Sok sikert és ragyogó házat..))

2013. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok aki ha elkezdi nem tudom abba hagyni addig nem birok leülni amig minden kész nincs...utolso voltam...de ugy látom te is ilyen vagy..))
2013. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sosem csináltam nagytakaritás.

Minden nap fél óra max,és mindig tisztaság van.

Gyerek nélkül se nagytakaritottam.

Felseperni minden nap,felmosni 2 naponta.

Letörölgetni alsó polcról segitségem is van (2 éves),addigis eljátszik a vizes ronggyal mig én leszedek fentebbről.Ablakmosás 1 szoba/nap amig alszik.

És így tovább.

2013. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem egy nap alatt akartam végezni, csak ma konyhaszekrényt és tálaló szekrények külső-belső takarításával szerettem volna végezni, de ez sem ment.:(
2013. márc. 1. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell annak a háznak ragyognia...

ahol gyerek van, nem elvárás.

Szép lassan, apránként végezd, oszd be mindennapra valamit.

2013. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is beosztom mindennapra, amikor alszanak a fiúk akkor csinálom. De amikor ablakpuculás van, akkor is annyit csinálok egy nap, amennyi időm van. Én is kb. 150 nm-es házat takarítok, sőt tavaly én festettem ki az egész házat, és ezt is apránként csináltam, abban a 2,5 órában ebéd után, amikor aludtak. És ebben még benne volt az előkészület is és a festés utáni takarítás is. Hát nem volt egyszerű, de pár hét alatt végeztem.
2013. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajna nem úszom meg, hogy el legyen teljesen húzva a szekrény(sajna penészedik a fal), így a mamánál lesznek a kicsik. Ha végre megoldódik ez a probléma, akkor befogom őket, kapnak egy egy rongyot, aztán ahol MÉG NEM takarítottam ott pakolhatnak. Ablakot is egyszuszra, igaz csak 3ablak van.
2013. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!