Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető munkalehet...

Otthonról végezhető munkalehetőség baba mellett? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Jelenleg még tanulok hamarosan államvizsgázom turizmus vendéglátás szakon, felsőfokú közgazdász asszisztens szakirányon. Ez lesz az oklevelemben. Párom már dolgozik, kb 300at keres nettóban. Nem mostanra terveztük, de összejött a baba, és én szeretném is megtartani, párom viszont szeretné ha elvetetném, mert fél hogy nem tudja eltartani egyedül mindhármunkat. Azt tudni kell hogy 130ezres albérletben lakunk jelenleg, plusz rezsi, plusz élelmiszer, plusz a kocsi fenntartási költségei. Más komolyabb kiadás most nem jut eszembe, de nem marad túl sok hó végére, szóval megértem az aggodalmát. Viszont megegyeztünk hogy ha én is tudnék dolgozni, akár csak 100 ezerért is, az már megnyugtatná, és megtarthatjuk. A pici egyébként most 3 hónapos, a tanulmányaimban nem zavar, be fogom tudni fejezni. Viszont ugye újszülött mellett nem egyszerű elhelyezkedni ha jó anyja akarok lenni, sőt igazából 3 éves koráig otthon is szeretnék vele maradni, szóval valami otthonról végezhető munka kellene. Nem baj ha nem a szakmámba vág, hamar beletanulok mindenbe.
2020. máj. 21. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Kapsz diplomás gyedet.

De azt ugye tudod, hogy 12 hetes korig lehet elvetetni?

2020. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz nyelvet, fordítás, online magántanítás. De arra készüljetek, hogy az első hónapokban ez nem fog menni. Azt hiszem, az anyatejért is fizetnek, ha tudsz felesleget termelni.
2020. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ahogy írták kapsz diplomás gyedet, kb 87.000 Ft és ha még melle vesszük a családit az már majdnem 100.000 Ft. Nekem az allamvizsga nem volt nehéz gyerek mellett, de a munka már nagyobb nehézséget okoz, hiába kaptam ki könnyű babát és csinálok olyan munkát amiben több éves tapasztalatom van+itthonról folytatom, szóval jót át kell gondolni. Ha nem a GYED és a családi fölött kellene még +100.000 Ft akkor úgy fel éves koráig inkább osszehuznam a nadrágszíjat kicsit és utána keresnék valami munkát. Addigra ha úgy van elmúlik a hasfájás, beáll a napirend, ha anyatejes elkezdődik a hozzatáplálás, már nem fog annyira rad szorulni, stb. Én három hónapos korában államvizsgáztam, utána úgy kb 4 hónapos korától álltam vissza dolgozni. Ismerősök körében érdeklődnék először lehetőségek után, mert szerintem kisgyerek mellett az is fontos mennyire empatikus veled a munkaadó és új helyen vadidegenek nem mindig azok. A magántanítványok vállalása jó ötlet nyelvből vagy valami tárgyból, ami esetleg jobban ment gimiben vagy egyetemen, pályázatíró munkákra is megpróbálhatsz jelentkezni esetleg, részmunkaidőben asszisztensi munka, reklám/marketingszöveg írás ha értesz hozzá.
2020. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!