Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fog szaporodni...

Szerintetek meg fog szaporodni az orszagban a kozeljovoben a Kolen nevu kisfiuk szama? Mit gondoltok a nevrol?

Figyelt kérdés
[link]

#baba #Magyarositott kulfoldi
2020. máj. 23. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Mindig vannak nevek, amiket felkapnak. Eddig ugye a Noel meg a Benett vitte a prímet.
2020. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ezért nem fog. Nekem nagyon idegen hangzású, így K-val írva nem tetszik. Valamiért a kolera jut eszembe a név hallatán. Pedig szeretem az angol/ír neveket
2020. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ritka szarul hangzik. A benettröl is ezt gondoltam, aztán mégis divat lett, szóval elterjedhet ez is, pedig ennél még a Károly is jobb.
2020. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha valamelyik híresség nem találja meg, akkor nem. Annak idején Sebestyén Balázsékkal volt tele a sajtó, hogy Benett lett a gyerek neve, interjú meg minden. Na ahhoz nagyban hozzájárultak ők is, hogy elterjedt.
2020. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Fiam is Kolen de mar 4 eves
2020. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De ha ez a Colin magyarositott valtozata, nem a Kolin verzio lenne a megfelelo? (Egyebkent adhato)


Ha meg a Cullen-e, akkor Kálen?


Melyik nev az eredetije?

2020. máj. 24. 08:12
 7/11 anonim ***** válasza:
A Colen az eredeti. Ír változata a Colinnak
2020. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah ertem, koszi szepen!
2020. máj. 24. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem kizárt, sokan adnak mostanában ilyen béna magyarosított írásmódú külföldi neveket. Szerencsétlen újságíró is hol így írja, hol úgy. Az MTA listáján mindkét forma rajta van amúgy, szóval bármelyik lehet. Nekem nagyon nem tetszenek az ilyen erőltetetten magyarosított nevek. Az is vicces magyarázat, hogy azért van ilyen neve, hogy a messzi Ámerikában is ki tudják ejteni a nevét. Van kb. egymillió nemzetközi név, ami Magyarországon sem hat hülyén. De sokan biztos koppintani fogják, mert az ilyen szörnyű celeb neveket mindig felkapják.
2020. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!