6 eves a kislanyom es nem sikrul azota a baba a gyerek pedig szeretnenk meg babat. Volt igy meg valaki? Hogy lehet kibirni, hogy a gyerek es mi is nagyon szeretnenk es nem jon? A nagy korkulonbseg lehet meg jo, ha esetleg a kozeljovoben osszejonne?

Figyelt kérdés
A nagy korkulonbseg lehet meg jo, ha esetleg a kozeljovoben osszejone? Habar nem is tudom remelhetek-e. A ferjemmel jol vagyunk. Miert buntet Isten/a sors?

2014. júl. 27. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésed nagyon jó. Segíts magadon, az Isten is megsegít.:) Ő nem büntet téged, te bünteted magadat.


Mióta próbálkoztok? 6 éve? És még nem mentetek orvoshoz? És miért agyalsz azon, hogy bármilyen korkülönbség jó-e vagy rossz? Egyik sem jó vagy rossz, csak van.:)


Ezenkívül: próbáltál már arra gondolni, hogy most valami más vár téged az életben? pl. egy előléptetés?:)


mindennek van oka!

2014. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül el kell menni orvoshoz.Bármi lehet az oka.Nekem mind2 babám orvosi segitséggel sikerült.A nagy 2,5 éves a kicsi a pocakban van :)

A nagy korkülönbség nem baj,legalább a nagy segít majd a kicsi körül.

2014. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A problema az, hogy legalabb mar 6 orvosnal jartam es szinte mind azt mondja oke, amelyik meg azt mondja nem, sem talalja a megoldast a problemara, csak talalgat, de eddig hiaba :-((
2014. júl. 27. 11:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Már ha egy évig nem jön össze a baba,akkor is orvoshoz kéne menni,nem még évekig ezen rágódni meg kínlódni. Nem a korkülönbségen múlik,hogy jó testvérek lesznek-e vagy sem.
2014. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erdedmenyek jok
2014. júl. 27. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatok voltak eddig??
2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szüleim 7-7 évig próbálkoztak, hogy végre sikerüljünk. Hárman vagyunk testvérek, és a nagy korkülönbség ellenére nagyon jó testvérek vagyunk, szeretjük egymást. Még a bátyám és a húgom, akik között 14 év van, is nagyon jól kijönnek. Én is szeretnék 5-6-7 év korkülönbséget a gyerekeim között. Emiatt ne aggódj. A testvérkapcsolat nem a korkülönbségen múlik, inkább a nevelésen.
2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vérvételek adott ciklus napon, hormonszint, spermiogramm, IR vizsgálat, petevezeték átfújás - HSG vagy lapar.

Ha megvan a gond, könnyebb lépni, pl.inszemináció vagy lombik.

2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A párodat is megvizsgálták?


Amúgy unokatesóm és húga között kb 10 év korkülönbség van, így jött össze nekik:)


A nagy korkülönbség is lehet jó! mindennek van hátránya, de előnye is :D


Szerintem ha tényleg rendesen kivizsgáltak titeket(szakorvos) és nincs probléma akkor máshol kell keresni. Nézz utána neten mindenképp ilyen dolgoknak, hátha találsz valami hasznosat:)

2014. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, volt hormon es spermiogramm, de valahogy mégsem oké. Örülök, hogy megosztottátom velem, a korkülönbség nem feltétlenül probléma. Tudom, hogy a gond a kompetdns doki megtalálása, talán ez dühìf a ldgjobban, hogy nem vagyom képes megtalálni a msgfelelôt
2014. júl. 27. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!