Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a helyzet azoknál, akik...

Mi a helyzet azoknál, akik megbeszélték hogy csak egy gyereket vállalnak de a férj meggondolta magát?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves lesz a kislányunk de még mindig nem tudtam elfelejteni, szörnyen éltem meg a császárt. Már utána is mondtam hogy nem lesz több. Lányunk nagyon nagyon sok figyelmet igényel minden időm leköti. Nem mellesleg borzasztó aktív és még mindig ritka ha átalussza az éjszakát. Szeptemberben szeretnék elmenni dolgozni mert mostmar úgy érzem sok az itthon lét. Férjem is többször hangoztatta hogy nem lesz második gyerekünk.

Ma reggel mikor beszélgettünk azt mondta hogy na akkor jövőre jöhetne a következő baba. Komolyan lefagytam. Azt mondta gondolkodjak el rajta.

Elférnénk mert 3 szobás kertesházban élünk, anyagilag azért szerintem még helyre kellene állnunk mert tavaly vettük a házat hitelmentesen és azért az elég húzós volt.

Viszont nem tudom mennyire lenne kedvem újrakezdeni. A másik hogy nagyon félek a szüléstől annak ellenére hogy tudom hogy megtérül a fájdalom.


Kíváncsi vagyok nálatok hogy volt.


2020. máj. 24. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szörnyen éltem meg a császárt és mi már előtte megbeszéltük, hogy több gyerek nem lesz.Az első másfél évben nem is gondoltam máshogy.Most, hogy lányom már majdnem ovis bizony előjött bennem a de jó volna,ha mégegyszer.. Nálunk biztos nem lesz, butaság volna.De én szívesen lennék a helyedben 😊
2020. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak a csaszar miatt nem szeretnél keress fel egy pszichológust. Ha amúgy sem, akkor inkább ne vállaljatok másodikat.
2020. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!