Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van joguk az óvónőknek faggatn...

Van joguk az óvónőknek faggatni a szülőt hogy hol dolgozik és mettől meddig?

Figyelt kérdés
Szeptember óta ez megy nálunk, hogy minnél később vigyék a szülők a gyereket és minnél előbb menjen értük. 3ig dolgozok és ha még elmerészelek munka után menni a boltba, hogy ne a kislányommal keljen akkor már húzzák a szájukat. Máshol is ilyenek? Faluban lakunk így egy óvoda van így váltásra nincs lehetőség.

#Gyerek, óvoda, óvónő,
2020. máj. 28. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
Nincs joguk, de normális szülő nem hiszem hogy minél tovább távol akar lenni a gyerekétől. Náluk az a divat hogy akik otthon vannak, sem viszik haza délben hogy még megnézhessék az aktuális szappanopera epizódokat:-D
2020. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

8!


Nem tudom, nálunk kérték. Hogy ezt miért kellett lepontozni, azt nem tudom.

Nálam pl tisztában is voltak vele, hogy vendéglátó helyen dolgozom, van amikor későn tudok menni a gyerekért, szabadnapon pedig ebéd után hazaviszem.

2020. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Oké a munkáltatói igazolás, de pl. én is távmunkában dolgozok...a bölcsiben ezt nem is"reklámozom" ...mert ott is csúnyán néznek ha már 4 után megy apa érte.


Ja és én nem pontoztalak el

8-as voltam

2020. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vas megyei kisváros 10 ezer fős.. itt is folyton púp a gyerek, egyszerűen nem akarják megérteni hogy a szülőnek dolgozni kell.. úgy kellett könyörögni kb hogy dolgozzanak.. csak azt nem értem ők azt hiszik hogy válság ideje alatt majd több mint fél évig ingyen fizetést kapnak?!


Megoldas: ha szükséges be kell vinni a gyereket, írja le írásba hogy neki mivel van a problémája.. Aztán mehetünk a jegyzőhöz..

2020. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!