Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tanácsoltok?...

Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Már teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok.

Én sose akartam gyereket, már 14-15 éves koromba eldöntöttem, hogy nem lesz gyerekem. Most se gondolom másképp.

A férjem akart gyereket, de egy idő után feladta, hogy engem győzködjön erről, azt mondta, majd ha én is akarom, akkor majd lesz gyerekünk.


Fogamzásgátló mellett estem teherbe, valószínűleg az antibiotikum gyengíthette a hatását. Az gyengíthette a fogamzásgátló tabletta hatását.


Terhes vagyok, de nem akarom megtartani, de a férjem meg szeretné.

Nem akarok gyereket, nem érzem azt, hogy vágynék rá. Lehet, hogy tudnám szeretni, sőt biztos vagyok benne, de lehet megbánnám, hogy vállaltam, és ezt a gyerek érezné. Ha eljátszok a gondolattal, nem látom az örömét benne.

Egyszer-kétszer megesett, hogy az ismerőseim kisebb gyerekeire vigyáztam pár órát, de kész kínszenvedés volt az egész. Nem tudok velük mit kezdeni.

Én értem, hogy nem marad mindig kicsi a gyerek, de addig amíg kicsi, addig mi lesz? Kész kínszenvedés.



2020. máj. 28. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Te döntesz. De abban biztos vagyok, higy a férjed nem nyeli le, ha elveteted a közös gyereketek kezdeményez úgy, hogy ő évek óta akar.

Szóval arra készülj, hogy a férjed el fog hagyni. Bár egyébként sem lehet hosszabb távon ennyire más célokkal együtt lenni valakivel.

2020. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8%

Én nem tudom egyesek hogy merik így kijelenteni, hogy "készülj fel, hogy a férjed el fog hagyni". Nem ismeritek sem a férjet sem a kapcsolatukat.

Viszont itt senki meg nem mondja neked mit tegyél nem te vagyunk. Egyedül te, ti dönthettek erről és még az sem biztos, hogy akárhogy döntötök nem fogod megbánni.

2020. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

a nem az nem. férjed vegye tudomásul, hogyha neked az a döntésed, hogy az egészségedre nagyobb szükséged van, mint egy gyerekre, akkor neki nem áll jogában felülbírnálni ezt a döntésed.

de tényleg, amikor hozzámentél nem érezted hogy ez lesz? minek odaláncolni magad valakihez, aki egy életen keresztül hisztizik, nyavalyog és csinálná neked a bűntudatot mert több vagy mint egy test ami azt csinálja amit a férfi akar?

2020. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!