Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túlzás (vagy...

Szerintetek nem túlzás (vagy inkább túlféltés? ) az ha egy majdnem 10 éves gyereket az anyukája mindennap az osztályterem ajtajáig kísér? és az anyuka becsengetésig ott vár.

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 10:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintetek nem szánalmas, ha valaki emiatt kérdést ír ki a gyakorira, mert ennyire nem tud a saját életével foglalkozni?
2017. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
szerintem meg az szánalmas,hogy:válaszolsz rá,pedig hülyeségnek tartod..
2017. okt. 25. 10:49
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
De túlfélti, viszont te meg nem tudhatod, h mi volt ennek az előzménye. Lehet elveszett régebben, elrabolták, molesztálták vagy még ezer féle oka lehet.
2017. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Igazából azért is érdekelt,mert gondoltam rá,hogy finoman szóba hozom anyukánál a dolgot,-mert a fiút is már kezdik cikizni miatta,de beleszólni sem akarok..

csak a gyereket sajnálom

2017. okt. 25. 10:52
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
A másik, a mi sulinkban és még sok más iskolában itt a kerületben (BP) nem mehet be a szülő a suliba. Az ajtónál elbucsúzunk és megy a terembe. Szerintem ez egy nagyon jó rendszer. Én sem örülnék, pedig az enyémekkel semmi ilyesmi nem történt szerencsére, ha vadigedenek mászkálnának ki-be az iskolába.
2017. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nem nincs ilyen előzménye..
2017. okt. 25. 10:54
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Túlzás, de nem tudhatjuk az okát, és senkinek semmi köze hozzá. Te meg pláne ne hozd szóba, mert nem rád tartozik.
2017. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Sajnáld magadban. Egy harmadikos-negyedikes gyerek még nem nagy, semmi gond nincs ezzel.
2017. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Szóval a véleményem, h szerintem rossz a rendszeretek sem az adott anyukának, sem más szülőnek nem kéne járkálni a suliban. Ott az ajtóban a portás, aki szülőt nem enged be, gyereket meg nem enged ki, és gond megoldva.
2017. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem is lenne gond,ha más is így lenne.

de nálunk is az a rendszer van,hogy van ügyelet.ott lehet búcsúzkodni és el kell (kellene) menni.

2017. okt. 25. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!