Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvinnétek 14 hónapos kisfiút...

Elvinnétek 14 hónapos kisfiút temetésre?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagypapám, a kisfiam dédije. Én mindenképp ott leszek. Lehetőségek: viszem magammal, hogy a férjem is mellettem lehessen, vagy a férjem vigyáz a fiunkra, míg én a temetésen vagyok és majd a toron találkozunk.


Ti mit tennétek?


2010. júl. 30. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
én nem vinném.
2010. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi képpen ne vidd. Csak van valaki aki vigyáz rá, arra a 2-3 órára. Férjed szülei?? Barátok?? Csak van valaki...
2010. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne vidd, mert nem tud viselkedni a kisgyerek.
2010. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem vinném el, még túl kicsi ehhez.


Egyébként részvétem.

2010. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem vinném..nem értené,nem tud viselkedni,és persze látná,hogy szomorú vagy!Részvétem!

Én még egy 14-15 évest se kényszerítenék arra,hogy eljöjjön egy temetésre..:(

2010. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Semmiképpen. A dédi sem akarná, a gyermek pedig nagyon kicsi. Te sem tudnál méltóan búcsúzni, ha közben a gyerkőcre kell figyelni.
2010. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem vinném. Sajnos nálunk is lesz egy temetés a héten, nem rokon, ismerős hunyt el, 13 hós a babám, de én nem megyek el, mert őt nem akarom vinni semmiképp.
2010. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a részvétet.


Igen, én is úgy gondoltam, hogy nem kellene kivinni, csak szerettem volna, ha a férjem mellettem van. Barátok arrafelé nincsenek, vidéken lesz a temetés. Szüleim pedig szintén a temetésen. De unokatestvéremnek is vannak gyermekei, nem túl nagyok, lehet, hogy ők sem jönnek és apukájuk velük marad, akkor az én kisfiamat is ott hagyom. Ha más nem, akkor a férjem vigyáz majd rá. Harag nem lesz, ha nem jöhet. A toron úgyis együtt leszünk mind.

2010. júl. 30. 17:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Félre olvastam... férjem szülei szintén más városban, és azt pedig szeretnénk ha a pici velünk lenne a toron.
2010. júl. 30. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!