Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen okból erőltetné másokra...

Milyen okból erőltetné másokra az elképzelését?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm. Amikor éppen nincs párom kérdezgeti, hogy van valakim, mikor házasodom.Természetesen nem vele akarom megbeszélni ezt mivel nem vagyunk barátok, és ellenszenves számomra. A másik kedvencem, amikor megkérdezi egyedül mikor vállalok gyereket. Az ismerősnek már van három gyereke.Milyen indíttatásból kérdezi valaki ezt? 35N
2020. jún. 11. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hogy kibeszélhessen másoknak, mert annyira sekélyes az élete, hogy az övével nem tud/akar foglalkozni.
2020. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nincs közös témátok és kínosnak tálalja a csendet?

Miért nem kérdezed őt? Vagy koptatod le, ha ellenszenves?

2020. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam beszélni vele, csak ilyen általános témákat. Persze leállítom, ezért kérdezem eddig mindig szép stílusban, nyugodtan magyaráztam neki, hogy a saját életével foglalkozzon. Legközelebb durvábban fogom mert fárasztó még hallgatni is, és én sem fejtem ki a véleményemet neki az életéről.
2020. jún. 11. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak kiváncsi. Az ilyen mögött a legtöbbször semmi rosszindulat nincs, csak próbál csevegni. Most az más kérdés, hogy bénán 😀
2020. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áh ezt ne vedd magadra.Nekem is van ilyen ismerősöm, ha találkozunk mindenféléket kérdez.De igazából nem érdekli a válasz csak nem szereti ha csendben állunk,ülünk egymás mellett.Amúgy nem rosszindulatú, csak egyszerűen nem bírja befogni a száját fél pillanatra se:D
2020. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megkérdezi, még nem feltétlenül erőlteti.
2020. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!