Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Felicity névről milyen lány...

A Felicity névről milyen lány jut eszedbe? És a Johannáról?

Figyelt kérdés

Milyen lányt látsz magad előtt? Gondolok itt most külső/belső tulajdonságokra. Ha az Olívia névre is válaszoltok, azt nagyon megköszönném!


(Tudom, hogy a Felicity-t azt nem lehet adni Magyarországon csak magyarosítva)



2017. okt. 15. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Felicityrol a Varatlan Utazas ugrik be. Viszont Angliaban az egyik szomszedomat hivtak igy, egy idosebb no volt hosszu, osz zsiros hajjal, mindig logott az arcaba, ok ugranak be a nevrol.


Olivia meg a baratnom lanya.

2017. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Olíviáról Popeye barátnője jut eszembe.😀 És egyik barátnőm lánya aki nem egy manökken lány.
2017. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Váratlan utazás :)))

De jó név, tetszik, de nem adnám


Olivia, nincs semmi kötődés a névhez, ez is tetszik, adnám

2017. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettővel a Váratlan utazásban találkoztam először. Ha ismered a sorozatot meg a két karaktert, akkor nem is fejtem ki jobban.
2017. okt. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Johannát lehagytam, de valamiért nem jut eszembe semmi erről a névről.
2017. okt. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Feliszitiről egy kis romalány jut eszembe a telepről.

Johanna nagyon szép név, kellemes a hangzása, ha nem zavar hogy gyakori, akkor jó választás, nekem is nagyon tetszik

Olívia: Ugyan az mint a Johanna, ezt a nevet is nagyon szeretem.

2017. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem ismerek semelyikkel sem lányt, de a Johannáról egy magabiztos lány jut eszembe, aki szeret szinészkedni és nem szégyellős. Felicityről hmm.. többféleképpen is el tudom képzelni, minden tulajdonság illik hozzá.
2017. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Oliviáról egy nagyon szép és okos lány, ha viszont nem az, vagy nem hozza ki magából, akkor a neve sem különleges, idegen.
2017. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Felicityről nekem is csak a Váratlan utazás jut eszembe, itthon magyar vezetéknévvel megmosolyogtató lenne szerintem. Johannáról Szent Johanna és egy óvódás kislány ismerősöm ugrik be (nem túl szép, de kedves és elég talpraesett). Olíviáról meg az olajbogyó és Popeye barátnője. Nekem mindhárom olyan kosztümös lányregényes név.
2017. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A Felicity-ről valahogy egy kényes, szőke kislány jut az eszembe.

A Johannáról egy pörgős, szerepelni vágyó barna hajú lányka.

Az Olívia, olyan kis szerény, nebáncs-virág.


Nekem valahogy ezek ugrottak be a nevek alapján. Nem ismerek ilyen nevekkel senkit, és a filmet sem láttam

2017. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!