Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz hogy 33...

Szerintetek az gáz hogy 33 évesen egyáltalán nem vágyok arra hogy gyerekem legyen?

Figyelt kérdés
Szüleim egyre többet piszkálnak ezzel.

2020. jún. 15. 22:40
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
76%
Érdekes kérdés. Az még érdekesebb, mások mennyire bele akarnak szólni az életedbe. Véleményem szerint úgy éld az életed ahogy neked jó.
2020. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
34%
Látom, ez egy megosztó kérdés, lepontoztak mindenkit.
2020. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem gáz. Én 24 évesen érzek így, de eszembe jutott, hogy már alsó tagozatban kijelentettem, hogy én nem akarok majd gyereket, és ezért piszkáltak az osztálytársaim.


Szerencsére a párom sem rágja a fülem, ő sem szeretne. Én szeretem a csendet, nyugalmat. Introvertált vagyok. Egy gyereknél meg elkerülhetetlen lenne, hogy állandóan belemásszon a magánszférámba.

2020. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 1Léna ***** válasza:
31%

Inkább szomorú.

Mert talán csalódtál az emberekben és azt gondolod, hogy Téged úgy sem szeret senki annyira, hogy társad legyen? Vagy azt, hogy Neked már egy gyermek sem tudna az arcodra mosolyt csalni? Már neki sem hinnéd el, hogy létezik önzetlen, feltétel nélküli szeretet?

2020. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23%
Szerencse, hogy az egészséges lelkületű emberek - akik a pontozásból ítélve ezen az oldalon kisebbségben vannak - a társadalom egészében nem ennyire alulreprezentáltak. Nyilván nem való mindenkinek gyerek, ez sajnos igaz, de sok embert ismerek mindkét nemből, akik nem elutasítóak ebben a kérdésben, mégsincs gyerekük, mert kényelemből, önzésből nem úgy alakítják az életüket. A normális és átgondolt gyerekvállalás kétségtelenül lemondást is követel, amire egyre kevesebben hajlandóak.
2020. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
20%
2020. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
20%
2020. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
38%
Nem gáz, szíved joga hogyan élsz. Nyilván a szülők szeretnének unokát és azért piszkálnak.
2020. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az vagyis inkább szomorú.
2020. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Ezzel Nincs semmi gond. Csak mond meg a szüleinek hogy te erre nem vágysz. Ezen nincs mit rágódni. Nem mindenki szeretne gyereket, ezt mondom úgy hogy nekem egyébként van. De van olyan barátnőm aki azt mondta hogy soha nem akar, nem szereti a babákat. Viszont én szart szültem nagyon későn mert az ex férjem képtelen volt megmondani hogy nem akar gyereket. Nem eröltettem volna rá,nem kérleltem minden nap de nagyon rossz volt azt tudni hogy igazából én nem is ezt akarom és ő csak húzza az időm. Teljesen más miatt váltunk el. És utána csak 3 évre találtam meg "őt" szóval most itt vagyok 40 évesen egy 2 hónapos babával mert nem játszott tiszta lapokkal. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy veled minden oké, csak ha komolyra fordulna egy kapcsolatban a dolog azért ezt közöld a pároddal.
2020. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!