Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesseg bejelentese utan...

Terhesseg bejelentese utan eltunt?

Figyelt kérdés
Tavoli "baratnom" megkerdezte hogy vagyunk stb, valaszomban arra is kitertem hogy babat varok (3.), ez utan nem reagalt, ennek mar 5.napja. Kibirom ha nem gratulal de uennek a csajnak az egesz teherbeeseset vegigasszisztaltam naponta onnantol hogy miert nem jon ossze a baba naluk, azon keresztul h kuldtem vizsgalatokra ot is, ferjet is, otleteltunk, majd a szulese alatt is cseteltunk, tartottam benne a lelket. Nem ertem az egesz kialakult szitut, nyilvan eddig sem hakniztam a terhesseggel, nem kuldtem korbe sem fb-n sem baratok kozt, aki rakerdezett, annak elmondtam, 21hetes vagyok most, de egy gratulaciot nem illik? Ujra kell gondolnom ezt az egesz ismeretseget. Ti mit gondoltok az ilyesmirol?
2020. jún. 23. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Még azért ne könyveld el. Ezekszerint neki már van gyereke. Lehet hogy pont az üzenetedkor sírt fel, esett le a fáról (attól függően mennyi idős) vagy ki tudja.. Aztán elfelejtette visszatérni a telefonhoz.

Szerintem adj még pár napot neki. Hátha tényleg csak szétszórt. De ha nem jelentkezik többet, akkor ennyi. Én biztos nem írnék neki többet.

2020. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha közben többször is aktív, mégsem válaszol, akkor Én mindenképpen hanyagolnám. Sajnos vannak ilyen emberek, akik akkor keresik a 'barátokat' ha szükségük van valamire vagy támogatást kérnek.
2020. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 5 nap alatt egy gratuláció belefért volna. Szerintem engedd el. Ő csak addig volt a barátnőd, míg neki kellett a támogatásod.
2020. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Végigasszisztáltad a nehezen összejött első terhességét és szülését. TEhát tisztában vagy vele, hogy nekik nem olyan egyszerű. Lehet, hogy ők is szeretnének még, de nem sikerül, esetleg tudják, hogy már nem is lehet több gyerekük, te pedig a harmadikat várod, mert neked könnyen (bár ezt nem tudthatom, de valószínűsítem) összejött. Van, aki nehezen dolgozza fel ezt. Lehet, hogy több idő kell neki megemészteni és ennyi.

De az is lehet, hogy tényleg nem érdekli és ez soha nem volt a részéről igazi barátság.

2020. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is belefért volna egy gratuláció 5 nap alatt.Nem vagyok aktív a közösségi oldalakon ,de hetente 1-2x fél percre fel szoktam nézni én is.

Lehetséges, hogy tényleg tervezik a következőt és nem jön, aztán ,,megsérült" kicsit a hírtől.Esetleg az esett rosszul neki, hogy magadtól nem jutott eszébe hogy szólj neki.De ugye őt nem ismerjük, nem tudjuk milyen.

2020. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, de ha jóban vagyok valakivel, és ilyen szitu van, felhívom, hogy mizu, él e még.
2020. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rosszul eshetett az is neki, hogy 21 hetes vagy és nem szóltál eddig neki...
2020. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én 20 hetes vagyok, kb. senki nem tudja még a szűk családon kívül, mert mostanában kezd elallni a verezgetesem, de a barátnőmnek szóltam egyből, mármint olyan 6-7 hetesen.

Nekem ks rosszul esne, ha az allitolagos baratnom 21 hetesen mondja csak el.

2020. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Irtam, tavoli, legutolso levelvaltasunk februarban volt amikor irogattunk, en kerdeztem utoljara, o nem reagalt a kerdeseimre, majd majusban rairtam hogy lassan valaszoljon a levelemre. Juniusban valaszolt.Ez mas evekben sem surubb, par havonta egy email, ha hazamegyek, keri h ugorjak be hozzajuk is.


Nyilvan azok a baratnoim akikkel szorosabb a kapcsolat, ok a 12.het utan megtudtak hiszen szorosabb a kapcsolat, azelott pedig en is vereztem.

En egyebkent nem sertodnek meg ha valameLyik ilyen 3havonta valtunk egy levelet ismeretsegemrol megtudnam hogy terhes, hiszen en sem kerestem koztes idoben, soron kovetkezo levekvaltasunknal majd irja h azota mizu.

Itt a helyzetem specialitasat az adja hogy o viszont kvazi meg mindig gyermektelen lenne ha anno tavban, hisz 2 kulonbozo orszagban elunk nem osztja meg velem ezt a problemajat es minden egyes lehetoseget vegig nem zongorazunk vele napi szinten hogy milyen vizsgalatokra lehetne elmenni, milyen vitamin, milyen vervetel, endokrinologus, pezevezetekatjarhatosag, ferje egeszsegugyi gondjai. O leragadt ott hogy jajj nem jon a baba es amikor kerdeztem hogy mikor van ovulacioja, mondta h nem tudja es nincsenek is havonta egyutt a ferjevel mert faradtak. Ebbol a helyzetbol lett egy gyermeke. Es ebben nem azok segitettek neki akikkel napi kontaktban van.

De tekintsunk el attol h ki mennyire kozeli barat, baratno, ismeros, amikor valaki babat var, az szamara egy hatalmas boldogsag az eletben, fuggetlenul attol hogy konnyen jott ossze vagy nehezen, sok evet vartak ra vagy keveset, orulunk a masik oromenek, nem? Vagy ha nem orul neki, akkor is ki lehet nyogni egy gratulat, mert tudjuk h a masik orul neki.Mint ahogy ha meghal valakid es emlited vkinek, az sem egy hetre ra reagal h jajjdesajnalom. Legkozelebb nem fektetek ennyi energiat egy tavoli kapcsolatba, ez szamomra a konkluzio.

2020. jún. 24. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az szerintem elég gáz, hogy saját érdemednek tekinted az ő gyereküket.


Az meg, hogy vki akivel háromhavonta váltok egy emailt, nem gratulált, hát hidegen hagyna.

2020. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!