Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba érkezik a családba....

Baba érkezik a családba. Hogyan jelentsem be?

Figyelt kérdés

A szüleimen a testvéreimen és a nagyimon kívűl senku sem tudja.

De most, hogy betőltöttem a 12. Hetet szeretném másoknak is elmondani.

Nem szeretném mindenkinek egyenként elmondani, így egy közösségi oldalon szeretnék írni valami frappánsat, vagy egy egyedi képpel bejelenteni. De hogy mit írja vagy milyen képet készítsek nem tudom.

Ötlet?

Előre köszönöm :)



2016. júl. 15. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg uh képpel,mondjuk bővül a család felirattal?
2016. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanebben a helyzetben vagyok :) Én is várom az ötleteket ;)
2016. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kép, akkor valami egyedi, kifejezetten ránk illő dolgot tennék bele. Például nekem az egyik kedves hobbim, hogy csomózott ékszereket készítek, így három általam készített karkötő volt a képen, két felnőtt méret, a harmadik meg egy egészen picike, vidám színekkel. Mindhárom mellett a születési időnk éve és hónapja. Babánál persze a várható időpont.
2016. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 2 pizsit és egy rugit fényképeztem le.
2016. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudsz megadni "Babát vár" életeseményt, ahhoz lehet tenni képet is, ha szeretnél
2016. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Linkelek néhány kép ötletet. Szerintem ezekhez csak egy kacsintós fej elég, vagy valami rövidebb, frappáns szöveg :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Boldog babavárást!

2016. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsutyi ***** válasza:
Feliratozz magadnak és a párodnak pólót,amire a "Szülők leszünk!" kerüljön,húzzátok fel,készítsetek magatokról egy képet és rakd fel!
2016. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!