Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néhány évig nem hiszem, hogy...

Néhány évig nem hiszem, hogy lesz gyerekem és kikészülök a gondolattól! Mitől érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, tehát még fiatal, 6 éve párkapcsolatban, 4 éve együtt élünk. Hamarosan kezdek egy új munkahelyen, ami nagyon tetszik, viszont kis cég, két dolgozó rajtam kívül. Főnöknek egyetlen aggálya volt velem szemben, hogy fél a betanításomtól, nem lenne jó ha utána rögtön gyereket akarnék és szülni mennék. Végül mégis felvett egyedüli nőként, szeretnék is ott dolgozni nagyon, csak beparáztatott a gondolat, hogy most biztosan néhány évig nem lehet gyerekem. Most ott tartok, hogy már minden gondolatom e körül forog, bár még nem tervezünk babát, de "nem is álltunk az útjába". Mostantól erre figyelnünk kell, de olyan rossz, mert közben én szeretném... Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni... Volt már valaki így? Ha babát látok belesajdul a szívem, de közben meg várom, hogy kezdhessek dolgozni...

2020. jún. 30. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
22 evesen inkabb dolgozz es elj, raersz a babaval.
2020. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, hogy van az a munka,ami hiányozhat az embernek,ha jó. 1 évnek mindenképpen érdemes meg lennie a csed,gyed miatt. 23 évesen lettem anyuka,de úgy érzem, hogy bőven ráértem volna még és ezt nem azért mondom,mert nem szeretek anya lenni, hanem,mert valljuk be nem egyszerű feladat mégha a világon a legjobb dolog is. Én azt látom, hogy hasonlóan gondolkozol,mint én, hogy látsz egy babát és de aranyos,de cuki,de jó lenne...Nem ilyen habos cukormáz az egész,csak ugye ilyenkor a nőket megszédítik a hormonok. Nagyon nagy felelősség és rengeteg energiát igényel. Én azt mondom, hogy várj egy kicsit még, legalább addig még fel nem vesznek határozatlan idejű szerződéssel és,ha még mindig úgy érzed/érzitek, hogy jöhet a baba, akkor jöjjön.
2020. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszületik, és azt fogod érezni évekig, hogy nincs életed. Nem ezt akarod, hanem azt az eufórikus érzést, amikor könnyes szemmel együtt nézitek a két csíkos tesztet, meg az uh képeket. Meg az első pillantás mámoráról álmodozol. És tulajdonképpen gőzöd sincs milyen minden egyes nap 0-24ben benne lenni... Gondold át, hogy TÉNYLEGESEN miért vágysz gyerekre, melyik részére vágysz a gyereknevelésnek és az valójában hány százaléka az egésznek? Majd rájössz, hogy nem akkora para még dolgozni és élni a gondtalan életed. Arról nem is beszélve hogy én a tiniszerelmemmel max házasság után vágnék bele a gyerek témába...
2020. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó a tiedet is, bár nem értem miért ér kevesebbet az én "tiniszerelem" kapcsolatom mint a többi. És hogy a házasság miért lenne megoldás rá, ha ennyire rossz dolog ez. 😅
2020. júl. 8. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Hova kell 22 évesen gyerek...
2020. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te hány évesen szültél? :)
2020. nov. 6. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szültem, és jó ideig nem is fogok. A húszas éveim az enyém és a páromé.
2020. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahogy érzed, ez egyéni érettség kérdése. Mi már megértünk erre :) Sok sikert a későbbiekben!
2020. nov. 6. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is! :)
2020. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!