Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki miért van kiakadva...

Mindenki miért van kiakadva hogyha azt mondom hogy nem akarok gyermeket?

Figyelt kérdés
Nagyon is utálom a 4 éven aluli gyermekeket. Egyfolytábban bögnek hiztiznek a taknyuk nyáluk egybefolyik bámulnak mindig mindent megfognak megesznek elhajitanak értelmetlenül hadonásznak és engem iritálnak idegesítenek. Nem vagyunk elegen még KELL és KÖTELEZŐ mindenki szerint a gyerek.

#baba #utálat #Mert kötelező
2020. júl. 11. 22:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
66%
Neked nem kell. Mondjuk nehez 4 ev feletti gyereket szulni. Azert nemcsak ezeket csinaljak a kisgyerekek. De nem, nem kell mindenkinem gyerek. Neked meg foleg nem.
2020. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
75%
Válaszold nekik azt, amit itt leírtál. Soha többé nem fogják azt mondani, hogy kell neked gyerek. Sőt, fogadok, lesz, aki azt is elvállalja, hogy külföldön elköttet, és minden költségét fizeti😄
2020. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, nekem emiatt soha senki nem akadt ki, pedig középkorú gyermektelen nő vagyok. Igaz, soha nem is érdekelt senki véleménye a témában, és nem is magyarázkodtam miatta, a kérdést pedig , ha volt, visszautasítottam, mivel a magánügyem.
2020. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
Én is a mindenki része vagyok. Én pl nem vagyok kiakadva.
2020. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
70%
Mert az emberekbe gyerekkoruk óta az van belenevelve, hogy a felnőttkorral együtt jár a házasság és a gyerekvállalás. Csak nem mindenkinek való gyerek. De az embereknek semmi nem jó, ha nincs gyereked, akkor miért nincs, ha van egy gyereked, akkor mikor jön a tesó, ha van tesó, akkor miért csak kettő, ha több, akkor minek vállaltál ennyit. Szóval ezt még sokszor meg fogod kapni, sokan hobbi szinten "turkálnak" mások méhében. Nem kell vele foglalkozni. Aki akar, és tud is szülni, az szüljön, aki nem, az ne. Jobb, mint hogyha szülnél egy gyereket, aki soha nem fogja megkapni a kellő mennyiségű szeretetet, mert csak a társadalmi nyomás hatására született, aztán örökre lelki nyomorék lesz.
2020. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyugogdj meg, én nem vagyok kiakadva attól, hogy nem akarsz gyereket. A te döntésed.
2020. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
36%
Rühelltem a gyerekeket. Babám sem volt soha, csak kisautom. Mindenki tudta a csaladban,hogy nem fogok szülni. De valami hormon önthetett el 25 evesen...akartam. Ma már 18 eves és 9 évesek a lányaim és a nagy hallani sem akar arrol,hogy gyereke legyen. Jo :))))
2020. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
67%

Annyi ilyen kérdést olvastam, hogy most már érdekel, hogy akadnak ki?

Sokkot kapnak?

Esetleg már azt kiakadásnak gondoljátok, ha megkérdezi miért nem akarsz?

Nekem a barátnőm középiskola óta mondja, hogy nem akar gyereket, de sosem érdekelt. Pedig nekem már kettő van és még mindig nem akasztott ki, hogy neki nincs.

Véleményem van, de ő sem akadt ki azon, hogy nem egyezik az övével.

2020. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
88%
#7 és kiakadtál? 😂
2020. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem érdekel szülsz-e.
2020. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!